Wpis z mikrobloga

@Aquamen: w dupie mam kto zabija kacapów, a obawianie się armi państwa którego największym marzeniem jest członkostwo w NATO oraz UE jest dla mnie taka abstrakcją że nie wiem co na ten temat napisać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Aquamen: jeszcze krzyż Wehrmachtu nie jest zły, formalnie WH nie zostało ogłoszone zbrodniczą formacją. Natomiast to co widać na zdjęciu to "wolfsangel" które był w kilku herbach dywizji SS, mianowicie była to 2. Dywizja Pancerna SS "Das Reich", 4 Dywizja Grenadierów Pancernych SS „Polizei” oraz 34 Dywizja Grenadierów SS „Landstorm Nederland”.
  • Odpowiedz
@Aquamen: masz rację, zapomniałem że do NATO biorą bezwarunkowo każdego i jego członkowie walczą między sobą, a w tej złej łunii też pewnie atakują się co pół roku
  • Odpowiedz
@nosil_wilk_razy_kilka: nie udowadnia tylko palantom nie znajacym historii, ignorantom i trollom. Tutaj na filmie mamy przyklad ukrainskiej fascynacji nazistowskim wermachtem, ktorego to symbole ochoczo ukraincy przyjmuja jako swoje, co dla Polaka jest odrazajace i bolesne, bo wermacht zabijał polakow podczas napasci niemiec na polske w 1939r. Dodatkowo jest to woda na mlyn niemieckiej propagandy.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: oba kraje są w NATO ich floty już stały naprzeciw siebie, sprawę załatwiono w ostatnim momencie Btw Ukraina w Unii? Chyba sobie żarty robisz, rozdają darowaną b--ń, sprzedają ją, korupcja lvl1000, szerzy się tam nazizm Do Unii to oni mogą wejść ale za 30 lat jak ogarnął ten chlew
  • Odpowiedz