Wpis z mikrobloga

@M4rcinS się obsraliście na rzadko a żelazny krzyż był na długo przed trzecią rzeszą. Za to te bazgroły Ukraińców tylko im szkodzą, zwłaszcza jeśli nabazgrzą je na jakimś sprzęcie od Polaków. Inna sprawa że inaczej od nas postrzegają niemców, dla nas to bezpośrednie odwieczne zagrożenie, dla nich z racji połozenia możliwy sojusznik.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: itt fikołki, że wolfsangel i balkenkreuz wyglądają tak samo jak obecne logo bundeswehry xD
no neonaziści wrzucają sobie na czołgi symbole nazistowskie i co z tego
tak długo jak n----------ą orków to niech sobie swastyki i chuje tam malują, po wojnie się nimi można zająć
  • Odpowiedz
Dawno było obalane. https://fakenews.pl/polityka/brak-dowodow-na-to-ze-biale-krzyze-na-ukrainskich-pojazdach-wojskowych-powiazane-sa-z-symbolika-nazistowska/


@biesy: Mimo mojej sympatii do Ukraińców, to ten artykuł to żart. Udawanie, że tak nie jest (wróć... że nie ma dowodów). Powoływanie się na krzyż siczy, który wygląda inaczej xd
Gdy przecież to wyraźne. Zapewne, gdyby takiego krzyża użyli kibice Legii, to Ty i autor artykułu nie mielibyście wątpliwości, czym jest. Ale teraz na głowię trzeba stanąć, żeby udawać że nie.

Jak dla mnie to niech
  • Odpowiedz
@RedBaron: Pewnie że mają i jeśli Ukraińcy chcą być w porządku to powinni takich swoich faszystowskich "obywateli" surowo karać. Oczywiście przed wojną a nie teraz.
  • Odpowiedz
@biesy: fajnie, ale ten portal ma tyle wspólnego z obalaniem mitów i rzetelnością , co Rosja i Ukrainia z prawdą historyczną. ewidentnie robią te artykuły pod zamówienia.
  • Odpowiedz
@biesy: zabawne jest jak ludzie szukają jedynie słusznych źródeł z myślą o ich nieomylności. poczytaj ich artykuły i myśl samokrytycznie, nie będę ci dawał rybki weź sam wędkę. a zresztą mi to wszystko jedno chcesz czytaj marną publicystke ;D
  • Odpowiedz
@vismaiorr: ok, czyli coś sobie wymysliłes i głosisz prawdę objawioną. To co jest, a co nie jest marną publicystyką to wyłącznie twoja opinia, nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem. Tym bardziej patrząc na to w jaki sposób uzasadniasz swoje zdanie.
  • Odpowiedz
@biesy: stary, ale to ty mnie wołasz do g---o artykułu. siląc się o wyższości jakiś wydumanych dowodów czy źródeł. ja mam ten temat w pompie, po prostu odniosłem sie do jawnej manipulacji tego ukrainica, to wszystko. a Prawdą jest, to że nazistowskie elementy spotyka się na ukrainie(nie tylko te z tematu) i ostatnio są prawnie legalizowane (dosłownie chyba chodziło o symbolike ss) przez sąd najwyższy. cała reszta, to robienie k
  • Odpowiedz