Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@ElLama: dajcie żesz #!$%@? z nim spokój, gościa nie da się słuchać. Stronniczy, plącze mu się język, nie kończy przynajmniej kilkunastu procent swoich wypowiedzi i myśli, coraz częściej się po prostu myli, Szaranowicz na końcu swojej kariery wiedział już, żeby nie paplać na siłę do mikrofonu, a ten dalej swoje.

Pozatym, to miało być pożegnanie? Było pożegnanie. Na huk to rozwlekać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@buczubuczu: Co Szaranowicz wiedział? Wydaje mi się, że Szaranowicz sam nie zrezygnował, tylko wszyscy wokół go do tego nakłonili, bo było widać, że umysłowo już nie wyrabia.

Ostatnie 3 sezony skoków jakie komentował, to było losowe rzucanie nazwiskami z przeszłości i opowiadanie w kółko tych samych anegdot. Nawet jak było z nim studio podczas IO2018, to było widać jak wpada w trans i w odpowiedzi na dowolne pytanie chce wymienić wszystkich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adriian321: studiów nigdy nie oglądałem. A kojarzę go tylko z coraz rzadszego komentarza live.

Ale odnośnie tego, czy wiedział, czy był jak pewien niedoszły malarz - czytałem z nim jeden wywiad (z Szaranowiczem, nie Adolfem XD), w którym powiedział w zaowalowany sposób, że jest po prostu zmęczony i coraz częściej czuje wypalenie. I że skoki będą go rajcować, jak cały sport, aż do śmierci, ale ze on sam czuje gdzieś pod