Wpis z mikrobloga

190 to już za wysoki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja pokochałam go za charakter.


@Boopek: xDDDD A w tej bajce były smoki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od czasu gdy opuściłyscie kuchnie tylko potwierdziliście, że nie nadajecie się do niczego z takim racjonalizowaniem rzeczywistości xD
@Fekalny_okuratnik: Juz tu wrzucałem spotkanie, które na szczescie zakonczylem po pierwszym razie. Laseczka z dosc dziwnym charakterem opowiadala o tym jak ma #!$%@? we wzrost u faceta i mogłaby byc z karłem jesli by ją zauroczył.
Zapytałem zatem o byłych (ja 190cm). "No w zasadzie to z nizszym niz 190 nie byłam a najwyzszy to koszykarz +2.01m, ale to czysty zbieg okolicznosci bo nie kierowałam sie tym przy wyborze" xDDDDD Kurtyna.
No to ten. Ja 175 z fajną laską do której stulejarze co chwila wypisują. Może nie jestem oskarek giga chad bo to mój 3 związek w 21 letnim życiu, ale mam też ziomeczka, a to już wgl jest manlet 165, a zaruchał więcej lasek niż ja pewnie do końca żyćka, więc ¯_(ツ)_/¯
@Fekalny_okuratnik: Tak szczerze to w moim najbliższym otoczeniu nie mam żadnych wysokich facetów, a wszyscy są/byli w związkach :P Z resztą mój facet jest wyższy ode mnie o 1cm, bo ma 176 cm. Moi byli również byli podobnego wzrostu

Wzrost na pewno dodaje pewności siebie, ale błagam, to nie jest tak istotne jak to przedstawiane jest na Wykopie.
uu nadal podbijają ? Czyli nadal jesteś na rynku? Czyżby twoja otwartość wynikała z tego że Oskarek musi mieć 190 cm i DO TEGO minimum 7/10 z twarzy? Czy aby na pewno wzrost twojego faceta nie jest powodem dla którego trzymasz swoje opcje otwarte? Ciekawi mnie to wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj te laski nie są ich - to jest ich kolej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokaż mi średniego/brzydkiego manleta który jest w związku na stałe z taką samicą


@Maupa122: znam co najmniej dwóch niskich (a jeden nawet łysy i trochę okrąglutki) facetów, którzy są w wieloletnich, szczęśliwych związkach ¯\_(ツ)_/¯