Wpis z mikrobloga

Dajcie jakieś rady co robić. Moja siostrzenica - 3 klasa podstawówki przychodzi 2 razy w tygodniu zapłakana bo patologia jej dokucza (2 zjebo-uczniów) z klasy, zgłaszane było do dyrekcji a ta każe zgłasza wychowawczyni (i nic więcej) - skutkuje to tym że jeszcze wyzywają od kablarzy i w ogóle nic się nie zmienia. Sytuacja miała już min. ~5x miejsce, dokuczanie psychiczne i fizyczne.
#pytanie #szkola #patologia #prawo #pytaniedoeksperta #psychologia #policja #podludzie
artem17 - Dajcie jakieś rady co robić. Moja siostrzenica - 3 klasa podstawówki przych...

źródło: comment_1671624261ZjAf1jBTAliyFOREBaxu0T.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@artem17: W podstawówce dokuczał mi jeden starszy chłopak. Wstyd mi było o tym mówić, ale wygadałem się kiedyś w przypływie emocji mamie. Ona powiedziała tacie i tata pojechał do tego dzieciaka do domu i mu powiedział, że jak taka sytuacja się powtórzy, to wsadzi mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Nigdy więcej mi już nie dokuczali.
  • Odpowiedz
@artem17: Proste: idziesz pod szkole, wyłapujesz gówniaków, ładujesz im wpierd0!, i po temacie. Można tez starym gnojów nakopać po mordach, jak zajdzie taka okazja.
  • Odpowiedz
@artem17 Dziecko nauczyciela here - jak postraszysz policją / rzecznikiem praw dziecka / mediami to popatrzą z politowaniem, pomyślą, że mają do czynienia z debilem i oleją jeszcze bardziej. Ale magiczne słowa „pismo do kuratora” otwiera drzwi :) Zwłaszcza teraz, gdy kuratorzy mają zwiększone uprawnienia i mogą mocno oddziaływać na dyrektora. Możesz nawet wysłać pismo do kuratora i na cc dać mail dyrektora / szkoły, to gwarantuje, że będą wokół Ciebie skakać.
  • Odpowiedz
  • 2
@artem17 normalnie

Idziesz na POLICJĘ zgłaszasz doniesienie o dręczeniu, później idziesz z protokołem złożonych zeznań do prokuratury i tam również składasz doniesienie o niedopełnieniu obowiązków przez nauczycieli oraz o dręczenie dziecka, następnie idziesz do szkoly z dyktafonem w kieszeni i informujesz dyrekcję o tym jakie kroki podjąłeś a na koniec jak dyrekcja coś jebnie idziesz do mediów i calosc wysyłasz jako skargę do kuratorium

I tyle. Teraz dyrektorowi dupa się pali i
  • Odpowiedz
jak postraszysz policją / rzecznikiem praw dziecka / mediami to popatrzą z politowaniem, pomyślą, że mają do czynienia z debilem i oleją jeszcze bardziej


@inspekcjapip: no nie ma nic lepszego dla szkoły niż policja i media w negatywnym świetle xD i wcale to nie trafi ostatecznie do kuratora co nie?
  • Odpowiedz
@artem17: powiedz dyrektorce i wychowawczyni ze jesli nic się nie zmieni to pójdziesz na policję i tam zgłosisz uczniów o nękanie. U mnie w szkole podziałało bo dyrekcja nie chciała by poszła w świat informacja że w tej szkole się gnębi.
  • Odpowiedz
@inspekcjapip: no ok, ale przemoc fizyczna czy prześladowanie to są paragrafy i zajmuje się tym policja. Na pewno bym nie bawił się w kuratora w pierwszej kolejności, ewentualnie równocześnie wszystko
  • Odpowiedz
@artem17: Niech ćwiczy by była silniejsza, też ćwicz z nią walkę; a jak już będzie pewniejsza swoich umiejętności, to niech przy wszystkich do nich podejdzie i odda w ryj. A do tego czasu może być coraz pewniejsza, że nic jej nie zrobią; i może to nawet zauważą. Ale na wpi*rdol to i tak zasługują.

Jak byłem w szkole, to popełniłem jeden duży błąd - zaufałem nauczycielom. Także niech nie oczekuje od
  • Odpowiedz
@artem17: zgłaszasz do kuratorium że nie interweniują, że dyrekcja j kadra sobie nie radzi. Kuratorium robi wizyty, dyrekcja jest zesrana, nauczyciele są zesrani( mają dakumnetow od ch+ja i nigdy one nie są prowadzone na czas), więc po takiej wizycie połączą kropki i wyjdzie im że lepiej patologie tępić. Ps #!$%@? patoli to chyba nr 1 :)
  • Odpowiedz