Wpis z mikrobloga

@Grooveer: no zoabczymy, jak będzie z tą ich ochotą do skończenia wojny. Ktoś wczoraj wrzucał wykres, ledwo wprowadzono ograniczenie ceny ruskiej ropy, a wolumen spadł o 50% w porownaniu z poprzednim miesiącem. Nastrój na długą wojne może się szybko na kremlu skończyć
Pół roku się zbierali do tych pierwszych 300k,

Ze względów politycznych.

jak po grudzie szło im kompletowanie dla nich sprzętu czy nawet mundurów. Jak po grudzie idzie ich trening, zaopatrzenie. Poza tymi co poszli w kamasze drugie tyle obywateli im #!$%@?ło


@RaghNaarRoog: piszesz tak jakby ktoś się tym przejmował na wysokich stanowiskach.
@TenebrosuS:
Piszę, bo to ma znaczenie w kwestii militarnej. 30k wytrenowanych na zachodzie Ukraińców > 300k ruskiej biednej #!$%@? piechoty które od tygodnia zjadły dwa zgniłe ziemniaki na trzech.

Ja wiem, że żarty o armii chińskiej atakującej małymi grupami po milion żołnierzy są śmieszne, ale to żarty.
Piszę, bo to ma znaczenie w kwestii militarnej. 30k wytrenowanych na zachodzie Ukraińców > 300k ruskiej biednej #!$%@? piechoty które od tygodnia zjadły dwa zgniłe ziemniaki na trzech.

Ja wiem, że żarty o armii chińskiej atakującej małymi grupami po milion żołnierzy są śmieszne, ale to żarty.


@RaghNaarRoog: do ataku owszem, do trzymania linii obronnych sztuka jest sztuka tak długo jak maja trochę amunicji i coś żeby wezwać wsparcie ogniowe.
do trzymania linii obronnych sztuka jest sztuka tak długo jak maja trochę amunicji i coś żeby wezwać wsparcie ogniowe.


@TenebrosuS: No chyba, że nie mają jak wezwać wsparcia, albo przy pierwszym strzale uciekają z pozycji co u mobików nie jest rzadkością