Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #cebuladeals
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.
Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.
W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.
Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.
matkop89 - #glupiewykopowezabawy #cebuladeals 
Zamiast pisać źle o sieci stacji, któ...

źródło: comment_1671603610nlLtN5fE4TQqxG0ttuSa4X.jpg

Pobierz
  • 203
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.

Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.

W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.

Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.


@matkop89: xDDDDD orlen padnie
@Kriegor: ponad 7 lat na wykopie tysiące akcji, mnóstwo wpisów wpierających Ukrainę i potępiających wojnę, później człowiek napiszę coś przeciwko Orlenowi i staje się ruską onucą
Tansze dni oprocz shella maja:
Cirkle k( w srode miles plus,w cenie miles)
Amic energy( w poniedzialki paliwo pro w cenie zwyklego,w srode taniej z kartą)
Bp( w czwartki lepszy diesel ultimate w cenie tanszego)
Moya( we wtorki on power diesel w cenie zwyklwgo)
I tyle wiem.

@alvaro1989 sam staram sie zawsze tankowac na stacjach paliwa premium gdy sa w cenie zwykłego
Z tym spalaniem to mysle,ze bardziej rodzaj trasy i rodzaj
Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.


@matkop89: ło #!$%@?, dzięki Mireczku, nawet nie wiedziałem.

ja uwielbiam samoobsługową stację Moya. Nikt nie wciska hotdogów i innych batoników. I jest taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kupczyk: najs, na zachodzie często spotykałem, fajnie, że do Polski też przyszło wreszcie, szczególnie, że jeśli chodzi o płatności mobilne to jesteśmy w czołówce.
@matkop89: Shell też, chyba jako jedyna stacja(?), ma takie fajne dystrybutory w których można sobie wyklikać za ile chce się zatankować, i pistolet sam wyłączy pompę przy żądanej kwocie. Mało kto o tym wie, a jest to turbo wygodne, i przy płatności gotówką nie trzeba żadnych grosików odbierać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - @matkop89: Shell też, chyba jako jedyna stacja(?), ma takie fa...

źródło: comment_16716141999kiGzBb5F2yqTkHUuvXqeB.jpg

Pobierz
Ale rozumiesz, że to nie detaliczne stacje mają zmowę, tylko hurtowy, jedyny w kraju dostawca paliwa? Czyli Orlen?


@SamiS: korpo typu Shell, Bp, CircleK, Orlen. One mają jeszcze niższe ceny niż masz na stronie Orlenu bo kupują olbrzymie ilości a sprzedają po zawyżonej cenie.