Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #cebuladeals
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.
Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.
W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.
Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.
Pobierz
źródło: comment_1671603610nlLtN5fE4TQqxG0ttuSa4X.jpg
  • 203
@matkop89: tak jak niektórzy zauważyli - najwięcej do powiedzenia mają duże korporacje, które wykupują u tych dzbanów karty flotowe. Wystarczyłoby żeby kilkadziesiąt procent prezesów zaprotestowało i przerzuciło się na BP/Shell to już by im pała zmiękła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Widac: w ogóle nie odniosłem się do tankowania i bojkotowania naszego czempiona. Chce jedynie zniechęcać do zapędów takich jak: wykorzystywanie pieniędzy do wpływania na media, nawet takie jak ten portal. Shell, BP to istotnie nie najlepsze wybory. Co pozostaje? Moya?
nawet jeśli to plecebo


@SebaE36: Znam Shell trochę bardziej od kuchni, więc się wypowiem. Tak w skrócie: V-Power 95 - tak, V-Power Diesel nie. W przypadku benzyny ma ona tylko trochę więcej uszlachetniaczy (głównie czyszczących), ale liczba oktanowa pozostaje bez zmian. Natomiast diesel jest rzeczywiście lepszy bo nie tylko ma więcej uszlachetniaczy, ale też ma wyższą liczbę cetanową.
Co ciekawe, na Orlenie jest dokładnie odwrotnie: Verva benzyna jest 98- oktanowa, a
@matkop89: ja właśnie dzisiaj postanowiłem przestać tankować u tych #!$%@?ów, których imienia nie można wymawiać. Chociaż dowiedziałem się, że Shell i inne stacje i tak kupują u nich, ale przynajmniej brudna pała trochę mniej zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matkop89: polecam stację Shell, bardzo czysto i ładne dystrybutory.

W wtorku (benzyna) i czwartki (diesel) premium mają w cenie zwykłego paliwa. Dodatkowym plusem jest benzyna setka, jako chyba jedyni ją mają. Więc jak ktoś ma jakąś turbo bezynę wystrojoną na setkę to może dostać naście koników więcej.

Mają ładne modele samochodów za punkty i zapłatę bezobsługową (tj. Klikasz w telefonie numer stanowiska i samo się płaci). Do tego zaczęli montować bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maanius666: Gościu który tankuję paliwo do cysterny dolewa buteleczkę czegoś? Geniuszu... Każdy koncern ma swoją rozlewnie i tam to się dzieje a nie robi tego Mirek przy cysternie bo co tydzień bo były wiadomości i podpaleniu.

@Ignas1415: #!$%@? tam wiesz, gdzieś ktoś ci coś powiedział a ty wierzysz jak w prawdę objawiona. Jak mnie #!$%@?ą tacy Janusze, wziąłbym I #!$%@? z liścia z chęcią
Tankuje na shell bo ma najtaniej w okolicy i najlepszy przelicznik na hot dogi za punkty (1 litr lpg/pb to 1 pkt), 190 i jest hot dog