Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #cebuladeals
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.
Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.
W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.
Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.
matkop89 - #glupiewykopowezabawy #cebuladeals 
Zamiast pisać źle o sieci stacji, któ...

źródło: comment_1671603610nlLtN5fE4TQqxG0ttuSa4X.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maanius666: Kiedyś tankowałem na Orlenie bo miałem najbliżej i przy okazji był najtańszy w okolicy. Teraz nie będę tam tankował nawet jakby był najtańszy (już nie jest).

Najchętniej tankowałbym paliwo na stacji co do której mam pewność, że sprowadza swoje z zagranicy.

@pietryna123: chyba żadna nie ściąga całego paliwa z zagranicy i mam tu na myśli zachód kraju. Nie wiem czy z Białorusi ktoś nie ciągnie na wschodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@matkop89: ten vpower to nie jest zwykła verva skoro biorą paliwo od Orlenu?

@gnt_1: nie. Nawet zwykłe ON na shellu i w Orlenie się od siebie różnią. Orlen sprzedaje shellowi tylko to co wychodzi z rafinerii, wszelkie dodatki czy to to paliw podstawowych czy premium są aplikowane bezpośrednio do cysterny. To skomplikowane żeby to wytłumaczyć w komentarzu
  • Odpowiedz
@matkop89: odbieraliscie te modele BMW n Shellu? Fajne są? Mam naklejki insie zastanawiam

A w ogole to bardzo miłe, że stacja organizuje fajne promocje i gratisy zamiast wpychać jakies obrzydliwe hotdogi :)
  • Odpowiedz
@matkop89: ja bardzo lubię stacje Orlen, podjeżdżamy skanuje kod z dystrybutora, płace z telefonu i odjezdzam z faktura na mailu. A jak zgłodnieje to zawsze jest dobre jedzonko i czysto.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matkop89: a na Shellu przypadkiem nie mają własnego paliwa? Kiedyś mieli i lepsze fury to się tylko na Shell jeździło tankować.

Racing kiedyś z niemiec przyjeżdżał ale już ponoć tak nie jest.

@osdpl: racing jest niemiecki. Shell mial tylko 30% paliwa z orlenu, 70% braliśmy z Lotosu. Teraz już tam nie pracuje więc nie wiem jak to wygląda w związku z tą fuzja


Na pewno teraz racing też z de?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matkop89: tankuję na shellu we wtorki od ponad pół roku, może to efekt placebo, a może nie. Przynajmniej Orlenu nie odwiedzam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Shell ma miłą obsługę, a kilka razy moje dzieci dostały jakieś gratisy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@maanius666: Gościu który tankuję paliwo do cysterny dolewa buteleczkę czegoś? Geniuszu... Każdy koncern ma swoją rozlewnie i tam to się dzieje a nie robi tego Mirek przy cysternie bo co tydzień bo były wiadomości i podpaleniu.
  • Odpowiedz
@matkop89: Ludziom z #wroclaw polecam stację Omega na bardzkiej. Mała, prywatna stacja gdzie nie wciskają ci hot dogów przy zakupie a dodatkowo paliwo jest o około 15 groszy tańsze niż na Orlenie. Nie wiem jak z jakością tego paliwa ale ja i tak leje je do dwudziestego letniego gruza więc mi to obojętne.
  • Odpowiedz