Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #cebuladeals
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.
Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.
W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.
Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.
matkop89 - #glupiewykopowezabawy #cebuladeals 
Zamiast pisać źle o sieci stacji, któ...

źródło: comment_1671603610nlLtN5fE4TQqxG0ttuSa4X.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niesmieszny_czlowiek: Zabawne że tak wcześnie - bo wg wytycznych można dopiero od 23:45. Po drugie, od 23:50 wszystko samo się drukuje (np terminale) i już trzeba się faktycznie wtedy zamykać a otworzyć można się od 00:00:01 bo wcześniej nie wykonasz transakcji bo wydruk dobowy wykonuje po północy.
  • Odpowiedz
@matkop89: także tankuje na shellu, lepsze paliwa, za taką samą cene. Jak nie ma promocji, a w pobliżu mam BP to także zatankuje. A @orlen_lite omijam szerokim łukiem, albo tylko się wysrać do kibla
  • Odpowiedz
@matkop89: Ja tylko tankuje na BP, mają najlepsze ceny i pracują tam fajni uśmiechnięci ludzie nie to co na innych stacjach na ktorych czuć toksyczność i minimalne wynagrodzenie, ktore powoduje wzrok pracowników na kliencie jakby chcieli go zabić za to, że przyszedl zatankować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maanius666: Nie musisz sam sobie odpowiadać. Po prostu na drugi raz nie wierz w każdą bajkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ignas1415: w te bajki które na własne oczy widziałem w pernie w kawicach jak kumpel tankował cysterne? Bo nie wiem skąd ty masz info
  • Odpowiedz
@matkop89: Ja bardzo lubię tankować na samoobsługowej Circle K bo mają najtańsze paliwo w mieście, do którego jeżdżę. Nikt tam tez nie wciska żadnych produktów. Czasami brakuje papieru w drukarkach i nie wydaje faktur, ale to się da przeżyć.
Polecam też Trans-Oil oraz stacje E.Leclerc.
  • Odpowiedz