Wpis z mikrobloga

  • 362
@Moseva: Mam bliską osobę z glejakiem, z tego co się od niej dowiedziałem, że te metody leczenia to praktycznie scam i firmy żerują dając nadzieję, można jedynie lekko zahamować postęp choroby i to wszystko.
  • Odpowiedz
@Moseva: Ech, dużo zdrowia dla pana, ale nie wiem po co to przedstawiać jako "szansa na ratunek" i ostatnia prosta w drodze do wyleczenia. Średnio Optune wydłuża życie o 3 miesiące, a nie leczy glejaka.
  • Odpowiedz
  • 28
"Jako lekarz dentysta starałem się pomagać ludziom"

Jeśli to typ ze słupska to jedyna opinia 1 gwiazdka na 5, "Złe podejście do klienta. Odwoływanie terminów bez powodu. Ceny z kosmosu. Brak zachowania czystości. Do tego popsuli mi zęby. Nie polecam" XD

Dentyści i chęć pomagania ludziom XD niech pokaże cennik, gdzie za głupie konsultacje od potrzebujących nie ciągnął w cholerę kasy to może coś mu wpłacę.
  • Odpowiedz
@Moseva: Glejak pnia mózgu to wyrok śmierci, nie da się nic zrobić tylko czekać na śmierć. Średnia długość życia pacjentów z glejakiem to trochę ponad rok. Pytanie czy parę dodatkowych miesięcy życia Tomka kupione przez próbne terapie w Niemczech jest wartych 600 tyś. Kiedy to tysiące osób z szansą na ratunek właśnie umiera, albo prowadzi życie w cierpieniu, bo sprawa nie jest medialna i nie udało się uzbierać ułamka kwoty jaką
  • Odpowiedz
może zrobisz skarbonkę za #wgw, udostępnić to każdy głupi potrafi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Emble:

Za wgw wrzucam 100 pln tylko solidne takie a nie oszukane


@masz_fajne_donice:

Jakie simpy xD won na onlyfans wydac swoja minimalna krajowa
  • Odpowiedz
Mam bliską osobę z glejakiem, z tego co się od niej dowiedziałem, że te metody leczenia to praktycznie scam i firmy żerują dając nadzieję, można jedynie lekko zahamować postęp choroby i to wszystko.

@Obiboq: w Krakowie jest ponoć chyba najlepsza klinika zajmująca się tym tematem. Żaden scam, normalny szpital.
Swoją drogą, w swoim otoczeniu też mam osobę z tą niefajną chorobą. W jej przypadku glejak się zatrzymał. Po prostu. Sam z
  • Odpowiedz