Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #cebuladeals
Zamiast pisać źle o sieci stacji, której nazwy lepiej nie wymieniać. Zróbmy dobrą prasę każdej (dowolnej) innej. To będzie bardziej dotkliwe dla O. I rogalowego zespołu.
Bo w efekcie koncern będzie płacił za serwis, który będzie tubą pochwalną konkurencji.
W tym i każdym wpisie/ znalezisku napisz za co cenisz firmy paliwowe.
Ja zaczynam. Bardzo lubię tankować we wtorki na Shellu, bo można lać premium w cenie normalnej.
matkop89 - #glupiewykopowezabawy #cebuladeals 
Zamiast pisać źle o sieci stacji, któ...

źródło: comment_1671603610nlLtN5fE4TQqxG0ttuSa4X.jpg

Pobierz
  • 203
@Kupamilosci: Shell, BP, CircleK bierze paliwo od jedynego hurtowego monopolisty w kraju. Od Orlenu. Orlen narzuca stawkę hurtową.

Chyba, że się mylę, to poproszę o sprostowanie.
@SebaE36: no i punkty są fajnie naliczane, a nie jak na stacjach której nazwy nie wymienię, żeby dostać jakiś prosty gadżet za punkty trzeba zatankować z 500 tys litrów paliwa
Przy okazji dopytam, bo tankuje na Orlenie z tego powodu, ze mi wygodniej (płatność przez appke przy dystrybutorze) No i zawsze za punkty jakiś hot dog czy kawa wjeżdża.

Jakie stacje maja możliwość płacenia przez aplikacje, żeby nie wchodzić do środka i stać w kolejce? No i żeby to nie były stacje gdzie jest jedna na cały Wrocław. Bardzo chętnie będę omijał Orlen jeszcze częściej
@matkop89: Wiem widziałem tę odpowiedź, ale nie jest to odpowiedź na moje zarzuty.

Wiem, że wziąłeś Shell'a jako pierwszego z brzegu, ale mam problem do tego, że wziąłeś właśnie Shell'a i parędziesiąt tysięcy ludzi zobaczy HM moralnie lepiej jest zatankować na Shellu niż Orlenie.

Nie tankuj na Orlenie, bo PiSowska gospodarka zostanie zasilona. Z tym, że bliższa obiektywnie jest ona wam, niż angielska, niemiecka czy holenderska (°°
Nie lubię Shella i po mojej ostatniej przygodzie więcej tam nie zatankuje. Zatankowałem w Shellu gdzieś między Poznaniem a Gnieznem, po czym samochód stracił połowę mocy, tak jakby się dusił ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero dolanie paliwa do pełna w innej stacji "wyleczyło" moje autko.