Wpis z mikrobloga

#film #procesdeppa
Wbrew rozpowszechnianemu trollingowi Amber Heard ostatecznie przegrała proces z Deppem rezygnując z apelacji

Te bzdury z jej oświadczenia można sobie darować, stwierdzenia że ugoda nie oznacza przyznania się do winy... nie musi się przyznawać bo jej winę już stwierdził sąd, że może się swobodnie wypowiadać? tylko w zakresie który nie zniesławia Deppa. Symboliczna kwota 1mln $ została uzgodniona po pierwsze dlatego że Heard jest biedakiem i i tak nie zapłaciłaby pełnej sumy oraz po to aby tym przelewem symbolicznie przypieczętować uznanie swojej przegranej.
Pobierz TzK_ - #film #procesdeppa
Wbrew rozpowszechnianemu trollingowi Amber Heard ostateczn...
źródło: comment_16715874609Ol6vtQpxoJ7adJ43UPKfz.jpg
  • 17
@TzK_: Raczej Depp podpisał niekorzystna ugodę, a Amber nic nie zapłaci ze swojej kieszeni xd nie zapominaj, ze „wine” stwierdził sąd także w przypadku Deppa. Jury uznało, ze pobicie nie było mistyfikacja i Depp zniesławił Amber.
@podomka: zapomniałaś wspomnieć że OP nie słyszał chyba o wyroku z UK ( ).


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Shumitu: Nie ma potrzeby. W USA ława także uznała, ze pobicie nie było mistyfikacja i Depp pobił wtedy żonę. Uznali, ze Depp zniesławił żonę i przyznali jej
@podomka: najpierw to musi wywalczyć żeby firma ubezpieczeniowa zapłaciła. Więc nie mów o sprawach, które jeszcze trwają tak jakby byłyby pewne.


@MosPass: To pewne. Rolling Stones pisał, ze koszty pokryje firma ubezpieczeniowa. Ta sama, która zapłaciła już 3,5 miliona za koszty procesu.
@podomka: Masz cytat z NYTimesa

"Ms. Heard has remained almost entirely out of the spotlight. In federal court, she has been battling her insurance company, which has been seeking to avoid responsibility for shouldering the costs of the jury verdict. It was not immediately clear whether the insurance company would take responsibility for the $1 million payment.|"
@MosPass: Ale po co mi to linkujesz skoro ja już to wiem? Jedna z jej firm ubezpieczeniowych nie chciała płacić. Finalnie ten milion zapłaci jej firma ubezpieczeniowa. Wcześniej ta firma pokryła koszty procesu 3.5 miliona dolarów. Ma jeszcze jedna firmę ubezpieczeniowa, ale nie waidomo ile zapłacili i za co.