Wpis z mikrobloga

@Hajden1337: ale patologia, siedzą w pokoju i odwalają z osobą trans której się to podoba. Patrząc po reakcjach to ludzie zauważają że takie osoby są normalne i można z nimi normalnie odwalać. No niezła patologia transfobie.
@Hajden1337: Po pierwsze to ja widziałem tylko gadanie, ze wspiera. Po drugie teraz sama nakreca nahonke na osoby transeksualne robiac przy okazji sie z siebie debilke piszac po roznych zasiegowych influ, wiec wyglada ze nie chodzi tu o pomoc tylko o atencje. Jak jej bardzo zalezy zeby pomóc tym Tajkom/Tajom niech jedzie do Tajlandii glosic tam swoje wywody, tylko tam by ja pewnie wysmiali w najlepszym wypadku.
@Hajden1337: dodatkowo samo nie dawno popierdała sex working, a wlasnie to robia tajki ze streamów Ferrariego, wiec dochodzi gruba hipokryzja. Maja to osoba, ktora potrafi sama sobie zaprzeczyc w jednym zdaniu.
@revantes: Jest Polką i jak widać po streamach ferrariego i Natana zwalczanie transfobii jest bardziej potrzebne w Polsce. Po drugie jest dziennikarką i to jej praca nagłaśnianie takich sytuacji. Po trzecie Maja wspiera osoby trans organizując zbiórki i wspomaga mentalnie (w tym również mnie) ( ͡ ͜ʖ ͡). Po czwarte osoby trans lepiej wiedzą od 14 letnich prawaków z wykopu co jest homofobia, a co nie
@Hajden1337: Skonczyłem na słowie dziennikarka, pozatym osoby z ktorymi nagrywa Ferrari sa trans wiec chyba wiedza co jest dla nich dobre, a skad tych 14 letnich prawaków wyciagnales to nie wiem, a Maja udowodnila juz sporo razy ze #!$%@? glupoty, pierwszy przyklad z brzegu dowalenie sie do zegarka lewandowskiego, podobnie jej kompan Kapela ze lewy za duzo zarabia, jakby sie lewactwo wzielo za cos pozytecznego to pewnie tez by duzo zarabiali,