Wpis z mikrobloga

Wlasnie zajebista. Wiedzialem natomiast, ze ktos sie o nia zesra, gratulacje. Zaraz zaczniesz wywod pewnie o tym jak to psuje rynek, ile z tego wyniknie glupich pytan itd. A te pytania byly, sa i beda bo pelno takich dzbanów, to niech im chociaz cisnienie skoczy.


@monkiusz beznadziejna, ani to mądre ani śmieszne
Normalnie, jak człowiek odpisz, że sprzedasz albo nie.
Z doświadczenia z używanymi częściami samochodowymi, sprzedawcy na olx wołają sobie często więcej niż ta część kosztuje nowa w ASO
@janki3l: moze za drogo chcesz. dla mnie to by była informacja, spoko ziomek jak wystawisz 3 razy i nie sprzedasz to ja kupię za 1000
wiec wystawiasz za 1900, 1600, 1300 i potem za 1000 i dajesz mu znać bo pewnie nie sledzi Twoich aukcji
To nie jest targowanie tylko szukanie głupka. Ile to razy sprzedawałam coś 20%-30% taniej niż inni na Allegro. A i tak zawsze trafił się cwaniaczek co chciał rzecz chodzącą na Allegro po 1000 zł, wystawioną za 800 zł, kupić za 500 zł. Często jeszcze wysyłając bezczelne maile "Daję 500 zł. Wyślesz dzisiaj?".
w zasadzie jest do negocjacji, ale problem polega na irracjonalności jego propozycji


@janki3l: tu pełno wykopowych ekspertów, więc nie czytałem innych wypowiedzi, ale nie napisałeś co sprzedajesz, więc może w rzeczywistości irracjonalne były Twoje oczekiwania, a jego propozycja całkiem racjonalna ;)