Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: OLX moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nie o połowę, ale 3/4 spokojnie proponuje na start i bardzo dużo ludzi się zgadza. Z tym, że ja stary handlarz to wiem co i jak. I jak raz ustalę cenę to później na miejscu nie truje dupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@peszmerd: mylisz się. gdyby napisał że poszło za np. 1300 zł to tylko utwierdziłoby Kazika w przekonaniu, że warto rzucać niskie kwoty, tylko akurat tym razem ktoś dał trochę więcej. Nie będzie miał bólu dupy, bo ktoś dał więcej niż on chciał dać i tyle. Jak się napisze że poszło za 500, to Kazika strzeli jasny #!$%@?.
  • Odpowiedz
mylisz się. gdyby napisał że poszło za np. 1300 zł to tylko utwierdziłoby Kazika w przekonaniu, że warto rzucać niskie kwoty, tylko akurat tym razem ktoś dał trochę więcej. Nie będzie miał bólu dupy, bo ktoś dał więcej niż on chciał dać i tyle. Jak się napisze że poszło za 500, to Kazika strzeli jasny #!$%@?.


@muse: ty się mylisz. W pierwszym wypadku zacznie myśleć czy nie proponuje za nisko. Na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SzlachcicPolny: no na bank zacznie myśleć że proponuje za nisko. Nie strugaj idioty, tak samo działają handlarze samochodów - proponują niskie oferty na wszystkie ogłoszenia samochodów i liczą na jelenia. Jeśli ktoś kupi drożej to będzie miał to w dupie, bo on liczy na okazję, a niekoniecznie chce coś kupić w normalnej cenie.
  • Odpowiedz
@muse: No na bank uwierzy, że poszło za 500 XD Odpowiedź z niższą kwotą nie ma sensu, szczególnie tak dużą różnicą w stosunku do ceny wyjściowej oraz tym, że handlarz będzie widział tą ofertę codziennie. Jak chce się kogoś trollować, to trzeba mieć więcej niż 50IQ. Już lepiej odpisać "Nie" i żeby sprzedający nie robił z siebie kretyna, bo potem będzie handlarz sobie podśmiechiwał pod nosem widząc ofertę.
  • Odpowiedz
@janki3l: Ale nie wiemy jaki to towar. Niedawno widziałem ogłoszenie typ sprzedaje 4-letniego Forda w cenie nowego z salonu w tym wyposażeniu i też mógłby wrzucic śmiesznego screena "kupię za 80k a nie 110".
  • Odpowiedz
...na bliskim wschodzie, jak reagujesz się o wielbłąda XD Gdzie Ty żyjesz? Coś warte 2k opuszczone za 1k to wyraźna strata. No ale zdaje mi się, że już chyba wiem, kto takie głupie wiadomości na OLX rozsyła, c'nie,


@SkorpionX: mi się udało kilka razy coś kupić o kilkadziesiąt % taniej, szczególnie rzeczy mało rotujące, wystawione przez dłuższy okres czasu itd
  • Odpowiedz