Wpis z mikrobloga

OP napisał, że ojciec go pobił, gdy się dowiedział, że ma syna homoseksualistę.

Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga, tj. szanowanie drugiego człowieka, miłość, współczucie itd.

Jak to było, gdyby nie religia to ludzie by się pozabijali?

#neuropa #bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
źródło: comment_1671531182RDRIyJUloS3QFYOpMHfPyf.jpg
  • 89
psychoprawactwo


@Vosemite: i muszę cię zmartwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest żadne psychoprawactwo, bo prawactwo czy lewactwo to nie kwestia doboru, na podstawie czy się lubi homo/hetero czy odwrotnie:p

To są najzwyjkejsi idioci. Nic poza tym :p

W ogóle podział na prawo/lewo jest zły, bo ktoś może ekonomicznie mieć lewe poglądy, ale politycznie już prawe i być gejem:p
.
Kim wtedy jest? :p
@suqmadiq2ama Jednym z głównych powodów dla których uchodzimy za idiotów i nimi jesteśmy jest właśnie wyparcie - każdy z 38mln polaków widzi problem u innych samemu będąc doskonałym i jakże wykwalifikowanym żeby z fotela w sosnowcu ocenić amerykanów jako ostatnich debili bo nie wiedzą gdzie jest sosnowiec

Bo Amerykanie nie mają WIEDZY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polak ma szkołę rodem z XIX wieku, gdzie się uczy wszystkiego, w
@Vosemite: Z cyklu "toksyczna męskość" nie istnieje. Potem wszyscy się zastanawiają czemu są takie ilości samobójstw i marudzenie, że nikt nie mówi o "piekle mężczyzn". Sami sobie to urządzacie. Takie osoby jak ten człowiek powinny dostać wsparcie i zrozumienie, a nie przykre komentarze. To jest jeden z was. Gdzie wasza męska solidarność do cholery (°°
Ale skąd masz informacje, że każdy z nich wierzy w boga, jest psychoprawakiem i w ogóle jeszcze turbokatolem, bo mi to umknęło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Slavcel: No raczej nie osoby z lewicy a raczej wszyscy wiemy, jak wielkimi hipokrytami są katole
@Krakuski: Przecież to jest bait.
Jak ktoś ma przemoc w rodzinie / w domu to powinien natychmiast zadzwonić na policję bądź zadzwonić - infolinie są dostępne na każdym kroku gdy ktoś doświadcza przemocy czy psychicznej czy fizycznej.

Dlatego uważam że na 99% jest to zarzutka.

A tak poza tym - dalej podtrzymuje zdanie.

Ktoś kto potrzebuje pomocy w przemocy powinien ją natychmiast otrzymać natomiast swoje zdanie można mieć ALE nikogo przy
@Vosemite nie no, luz, po prostu wojujące lewactwo po raz kolejny depcze niewinnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jestem ateistą także beka z katoli nie na miejscu, ale to że sam miałem podobne sytuacje z ojcem to prawda, do pokolenia naszych rodziców trzeba używać jak najprostszych argumentów bo inaczej nie zrozumieją
Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga,


@Vosemite: przepraszam, ale czemu wrzucasz mnie do jednego wora z kato-oszołomami? Manipulujesz, nawet nie dałeś linku do wpisu OPa.

Z tego co pamiętam to nie było pobicie, a pojedyncze uderzenie, słowo pobicie kojarzy się z ciągłością ciosów. Ale to już wspomniałem - manipulujesz.

Wpis op był prawdopodobnie baitem, moja odpowiedź była żartem, który pozwoliłem sobie zastosować mając na uwadze, że