Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie macie postanowienia noworoczne? Muszę coś zmienić w swoim życiu. Każdy dzień wygląda tak samo: wstaję, praca zdalna, przeglądanie internetu, sprawdzenie czy nadal 0 par na tinder, sen. Dla urozmaicenia dokładam też masturbacje albo alkohol. Żeby zrobić coś szalonego to czasem robię zakupy spożywcze i tyle. Nic się nie dzieje w moim życiu. Nie mam znajomych. Potrzebuje czegoś nowego, zmiany otoczenia, zrobić coś czego jeszcze nie robiłem, zaskoczyć się czymś. Wpadłem w takim marazm, że nic mi się nie chce. Potrzebuje chyba wrażeń. Coś co mnie obudzi, poczuje że żyje a nie tylko wegetuje. Wyjdę czasem na spacer czy do centrum handlowego ale to nudne i za chwile wracam do pustego domu. Jakieś pomysły co zmienić w 2023?

#przegryw #postanowienia #postanowienianoworoczne #rozwojosobisty #samotnosc #feels #przemyslenia #tfwnogf #blackpill #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a0c77fba11279a731b08c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakie macie postanowienia noworoczn...
źródło: comment_1671483633torzC5sd2lKGLkuPsu0LkD.gif
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak mieszkasz w wojewódzkim albo powiatowym to zapisz się nie wiem, na kurs tańca, nawet na #!$%@? kurs weekendowy z gotowania( ͡° ͜ʖ ͡°) to poznasz pełno loszek, wykup karnet na siłownię, idź poczytaj w bibiotece, popływaj w basenie, dowiedz się czy są jakieś grupy biegaczy w rejonie itd
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy to zdrowe dla Twojej psychiki aby pracować full zdalnie skoro nie masz innego kontaktu z ludźmi, tak samo jak samotne alkoholizowanie nie jest wskazane. Co w ogóle sprawiło, ze nie masz żadnej osoby? Znajomi ze szkół? Z pracy? Rodzina? Gdzie Ci wszyscy ludzie których zgubiłeś po drodze?
Możesz #!$%@?ąć wszystkim i wyjechać do Indii, ale to nic nie zmieni w kwestii Twojej samotności, po miesiącu po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania: brakuje Ci wyobrażni i kreatywności. Jeśli masz np. Prawko na auto więcej, niż 3 lata, to na wiosnę spraw sobie na legalu motocykl 125cm³ pojemności (albo zrób prawko A na coś większego), dołącz np. Do grupy na fb "Motocyklowe randki", śmigaj po Polsce i śmigaj na integracje. Masz mieszkanie, jak mniemam, swoje, praca na luzie, kasa jest, I Ty nie wiesz, co ze sobą zrobić? Nawet w siłownię się wkręć,
Na mnie dziala silownia + zmiana otoczenia raz na 2, 3 miesiace (nawet krotki wyjazd), gdy jest cieplo to dlugie spacery. Wystarczyla emigracja i dobicie do pewnego wieku - znajomi sa ale zazwyczaj juz z dziecmi, wiec czasu poza praca i domem niewiele