Wpis z mikrobloga

@xxvv: dwu letnia rękojmia liczy się od nowa w momencie dostania produktu, gwarancji już nie masz. Jaki jest rok i tydzien produkcji? Widocznie opony były źle magazynowane dlatego są sparciałe. Albo ruski użył #!$%@? wie jakiej gumy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruhh: @powaznyczlowiek: Oho, ale się zesraliście, to teraz coś wam powiem, bo użytkowałem auto na zimowych Nokianach, teraz czasem śmigam furą ojca, gdzie są całoroczne Nokiany - w obu przypadkach oczywiście made in Russia. Zacznijmy od przypadku pierwszego, gdzie miałem Nokiany WR D3 - jak w górach #!$%@?ło śniegiem i lodem to pod oblodzoną i zasnieżoną górkę na kostce brukowej jako jedyny (pomijam auta 4x4) wyjechałem bez pchania, pokonując fury
@europa: niemożliwe, bo to opony bezpośrednio producenta. Dawno temu w starym aucie miałem nalewki i po 2 latach w momencie sprzedaży auta nie wyglądały tak fatalnie.
@xxvv: bo te są #!$%@? zrobione a producenta to do prokuratury można by za to zgłosić. Żądaj bezwzględnie zwrotu pieniędzy + koszty które poniosłeś. Pewnie i tak oddadzą tylko za gumy
Oho, ale się zesraliście, to teraz coś wam powiem


@ZlodziejBilonownic: nikt sie nie zesral, pracowalem w samych oponach dobre 10 lat, obecnie caly czas jestem zwiazany z automotive i nokiany to po prostu gówniane opony i tyle. Moze i podjechales sobie pod górke ale nie wiedziales jaki stan opon miały inne samochody, jak stare były itd. itd. mozna by tu o tym rozmawiac latami. Fakt jest taki, ze nokiany po 2/3
@powaznyczlowiek: Osiągi zimowych Nokianów w ciężkich, zimowych warunkach lepsze od droższych opon zimowych innych marek to #!$%@? działanie? XD Natomiast fakt, te całoroczne nas negatywnie zaskoczyły tym, że 3 lata jest ok, a potem gówno, mieliśmy nadzieję na 5 lat spokojnej jazdy @Filipiak20: Tyś widział felgi, które przywaliły w krawężnik? Tutaj jest lekka obcierka a nie wygięte pół koła
kurcze, a ja kupiłem już letnie wetproofy Nokiana. Czeka mnie to samo?


@bdg-bro: Sprawdź/zapytaj gdzie wyprodukowane. Znajomy zapytał czy są z Rosji to mu nie odpowiedzieli wcale xD Czyli były. Produkcje w ruskiej fabryce przerwali chyba dopiero jesienią