Wpis z mikrobloga

@xxvv: nie kupuj całorocznych, Dębica frigo hp2 na zimę. Caloroczne są dobre jak jeździsz po mieście do pracy i na zakupy, ślizgają się i ogólnie trzeba uważać
  • Odpowiedz
XD, ta, co sezon od razu wymieniaj opony na nowe


@ZlodziejBilonownic: lobby oponiarskie właśnie do tego namawia ludzi, a oni jeszcze w to wierzą xD

Z ciekawostek - mam do dojechania zimówki - w zeszłym sezonie nie zmieniłem ich na lato, jeżdżę drugi rok cały rok i również tej zimy w tych ostatnich mrozach i śniegach nie zauważyłem, żeby opony miały jakiś problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xxvv: ja mogę polecić tylko michelline crossclimate+. Ale jest to jednak premium. Kupiłem używane 2 letnie i jeżdżę sam 3 rok i jeszcze dużo bieżnika i jeździ się elegancko mimo śniegu. Chociaż zależy jaki rozmiar chyba bo ja mam 205/55 a ojciec kupił do partnera tepee nówki tylko jakieś deko większe i szybko mu się zużyły (bieżnik się starł dość dużo, nie taki dramat jak u ciebie). Nie wiem czy coś
  • Odpowiedz
Nie uznaję czegoś takiego jak opony wielosezonowe w Polsce. Może w klimacie bardziej na południe, to tak ale u nas jak masz -15 i lód pokryty śniegiem to takie gumy się zwyczajnie nie sprawdzają. Zimówki mam frigo 2, letnie kupiłem z autem więc też będę zmieniał, bo mają tyle co samochód czyli 10 lat XD
No właśnie, jakie letnie polecacie? 15 cali
  • Odpowiedz
@xxvv: na zdjęciu są zimowe. Ale been there done that. Opony z fabryki z Rosji czesto mają wady to nie pierwszy raz kiedy się z tym spotkałem. Moje były źle odlane i nie bardzo chcieli mi uznać reklamację. W ramach rekompensary dostałem 25% rabatu na nowe opony, a że tamte już miały 4 lata to zaryzykowałem jeszcze raz Nokiany ale warunek był że mają być z finlandii. 3ci sezon i na
krzystar - @xxvv: na zdjęciu są zimowe. Ale been there done that. Opony z fabryki z R...

źródło: comment_1671437543QPM4C5s3swQuNDY9m2vbsu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xxvv: Jesteś kolejną ofiarą nokiana na tym forum, ja też byłem, a co najlepsze ta pała z tej strony co robi testy opony, wulkanista pl czy jakoś tak poleca te opony xD naciągacz, jakieś reflinki podaje
  • Odpowiedz
@xxvv: ja kupiłem w pazdzierniku Nokian seasonproof 2021 - nawet nie miałem czasu ich oglądać. xd Mam nadzieję, ze wystarczą mi na kilka lat. Chyba mają gwarancję, plus ja się zarejestrowałęm na dodatkową 1-2 letnią gwarancję przebicia opony.
  • Odpowiedz
Nokian

premium

cooo


@Gaahl75: nie śmiej się, ale tak są wyceniane.
Więc ludzie kupują myśląc, że to dobre laczki.
Ja mam w pracy umowę z leasengodawcą, że wymieniają opony tylko na wysokiej klasy (w sensie premium) i zeszłej zimy właśnie nowe Nokiany dostałem. #!$%@?łem na nie całą zimę, bo tak uślizgujących i buksujących opon nigdy nie widziałem. Teraz znów dostałem nowe opony tyle, że Pirelli SotoZero 3 i jestem mega zadowolony,
  • Odpowiedz