Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak poznac faceta...ale na linkedin? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie interesuje mnie tinder bo tam sa jakies golodupce, ktorzy pozuja na influencerow i maja wiecej dlugow niz rozumu.
Fajnie jakby sie trafil jakis programista, inzynier, devops czy data scientist. No i tez widac na fotce czy spelnia warunki wygladowe. ٩(
Mowilam o tym pomysle koledze to powiedzial, ze nie powinnam tego robic chyba ze chce byc memem internetu.
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #programista15k

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639f07c4ba11279a731abb4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: Zatrudnij się jako rekruterka IT, jak koleś będzie zainteresowany ofertą umawiaj się z nim na zoomie. Zaczynaj spotkanie od small talk,
Jeśli jesteś ładna to jest bardzo duża szansa że spyta czy chciałabyś z nim iść na kawè.
Jeśli potrzebujesz mu zaproponować pracę ale ci nie pasuję związkowo to wtedy proponuj zwykłą rozmowę telefoniczną, bez kamery
@AnonimoweMirkoWyznania: w it single dzielą się na 2 grupy. Jedni to mocne przegrywy którego łatwo wyrwać ale szykuj się na nudne zycie bo to osoby które boja się wyjść że swojego mieszkania. Druga grupa to tacy którzy są spoko ludzmi ale tutaj to ty musisz spełnić wymagania aby chciał być z tobą. Sam jestem w tej 2 grupie (30+) i dla mnie sam pieróg nie wystarczy. Musisz zarabiać tyle aby móc