Wpis z mikrobloga

Wykopakowe Elfy chyba troszkę mnie lubią, bo podczas losowania par po raz kolejny trafił mi się najlepszy z możliwych Mirkołajów. Spójrzcie tylko, jakie cuda znalazłam w tegorocznej #wykopaka - oto #pokapake od @xReaper.

Pierwsza paczka, którą przyszło mi otworzyć, skrywała w sobie upominek, który bardzo mnie wzruszył - Szkieletka, wykonanego własnoręcznie przez żonę @xReaper! Spójrzcie tylko, jaki jest uroczy. () Początkowo planowałam umieścić go w gablotce z figurkami i maskotkami, ale podoba mi się tak bardzo, że ostatecznie zostanie ze mną na biurku w elitarnej obstawie, żebym mogła regularnie cieszyć nim oczy. Bardzo cenię sobie ręcznie wykonane przedmioty, a ta maskotka to jedna z najmilszych rzeczy #handmade, jakie kiedykolwiek dostałam i jestem niesamowicie wdzięczna, że tak uzdolniona różowa zgodziła się uczestniczyć w tworzeniu tego upominku. ( ʖ̯)

@xReaper nawiązał również do jednego z moich marzeń z dzieciństwa i do paczki wrzucił #lego - Wystawę skamieniałości tyranozaura. Po złożeniu szkielet (przypadek? nie sądzę! ( ͡º ͜ʖ͡º)) t-rexa będzie idealnie komponował się z innymi figurkami dinozaurów. To prezent, z którego mój mąż ucieszył się niemalże na równi ze mną, bo wszystkie zestawy zawsze składamy wspólnie i mamy przy tym mnóstwo frajdy.

Nie mogło zabraknąć także nawiązania do mojej ulubionej serii gier - #masseffect. To kolejny prezent zrobiony własnoręcznie - tym razem przez samego Mirkołaja. W pięknej, metalowej puszce znalazłam aż 3 breloczki z dobrze znanymi mi emblematami Cerberusa, Przymierza i Widm. Ten z logiem Cerberusa od razu wylądował przy moich kluczach, ale są tak świetnie wykonane, że chyba będę je po prostu regularnie wymieniać, bo nie mogę zdecydować się, który podoba mi się najbardziej. :D

W paczce znalazł się też drobiazg odnoszący się do mojej rośliniarskiej pasji, jaką są #kaktusy. Skarpetki wyglądające jak kaktus w doniczce to strzał w dziesiątkę nie tylko ze względu na świetny design, ale także na moje wiecznie lodowate stópki, które z pewnością będą wdzięczne za takie kolczaste schronienie. Aż żal wyrywać je z doniczki!

@xReaper zadbał także o to, by nie zabrakło mi lektury na zimowe wieczory - otrzymałam #ksiazki "Przebudzenie Lewiatana" oraz "Wojna Kalibana". #expanse to seria, która już od dłuższego czasu znajdowała się na mojej liście do przeczytania ze względu na serial, który wywarł na mnie spore wrażenie, dlatego niesamowicie cieszę się, że już podczas świątecznego urlopu będę miała szansę bliżej zapoznać się z tym uniwersum.

A podczas lektury będę mogła raczyć się słodyczami i pysznym, półsłodkim winem, które - w razie potrzeby - będę mogła zamknąć korkiem stylizowanym na uroczą, świąteczną choinkę. Jeszcze nie wiem czy podzielę się z niebieskim. ( ͡º ͜ʖ͡º) Podzieliłam się za to domowymi pierniczkami - były pyszne i bardzo doceniam wypisanie składu. Drewniane świąteczne zawieszki, które oznaczały poszczególne prezenty, dostaną drugie życie jako ozdoby choinkowe. ʕʔ

Zwieńczeniem paki był oczywiście list, który czytałam w miarę rozpakowywania kolejnych prezentów. Wzbudził we mnie szczerą radość i wywołał sporo ciepła - dziękuję, że podzieliłeś się ze mną skrawkiem swojej rzeczywistości, za piękne życzenia i wspaniale spersonalizowany prezent. Myślę, że nie mogłam trafić na lepszego Mikołaja (i Mikołajkę ʕʔ). Dużo zdrowia i szczęścia dla Ciebie i całej Twojej rodziny (łącznie z Rybkami!). ( ʖ̯)
Pobierz wysuszonyszkieletkostnyczlowieka - Wykopakowe Elfy chyba troszkę mnie lubią, bo podcz...
źródło: comment_1671364158u1y9jU7BAUId77I0DcwTy2.jpg
  • 27