Wpis z mikrobloga

Bylem kiedyś z dziewczyną z którą do dzisiaj mam kontakt. 10 lat temu byliśmy u jej rodziców i poszła im do sklepu. Po powrocie jej matka się rozpłakała że kupiła majonez o 1,20 zł droższy niż ten który miała kupić. O cholerny 1,20 zł. To mi tak zapadło w pamięć że do dzisiaj tego nie zapomniałem. W ciągu ostatnich kilku lat ci sami ludzie wyremontowali sobie dom (remont generalny wraz z wymianą dachu itd.) i kupili samochód. Ich dzieci które pracowały za gówniane 1300 zł netto na miesiąc mają dzisiaj swoje domy i samochody i gdyby PiS nie podniósł drugiego progu to już by go przekroczyli. To jest Mireczki to co zrobił PiS, wy nawet nie pamiętacie już w jakim gównie byli umoczeni ludzie 10 lat temu. #pis #po #kaczynski #tusk #polska #gospodarka #inflacja #rpp #ekonomia
  • 52
@szejas: Właśnie było widać w latach 2011-2014 jak rządził Tusk którego nominaci w RPP przy deflacji trzymali stopy procentowe na poziomie 4 blokując rozwój kraju. I doprowadzil do zadłużenia na 57 procent PKB przez co musiał zabrać Polakom 150mld z OFE. Obecnie zadłużenie to 50 procent PKB by ratować finanse państwa. Nie ma żadnych argumentów za Tuskiem. On się po prostu nie nadawał do rządzenia.
@DrCieplak: Jak rządził Tusk to w 2014 jak zaczynałem studia za 100zl miałem cały koszyk w biedronce produktów i stolowalem się mega czysto, w 2019 jak kończyłem niestety ale za 100zl to już tylko pare produktów w koszyku i zjechane na jakości, także ja pamietam jak było za Tuska a, ze ktoś zarabiał 5zl na godzinę? Cóż sam zarabiałem biorąc nocki na ochronie(portierni) ale sadze, ze moja praca nie byla zwyczajnie
@DrCieplak: tak, to jest to co zrobil pis - namnozyl boty i plat ych, zdesperowanych klakierow-najemnikow, ktorzy za kilka srebrnikow beda probowali dalej otumaniac ten i tak juz zgnojony narod.

Oby spotkala was i waszych mocodawcow nalezyta kara.