Wpis z mikrobloga

Siemka Mirasy :)
Od (prawie) 14 lat jestem wykopkiem. Po latach samych "zamiarów", w końcu zrobiłem swoją stronę i publikuję pierwszego e-booka o tworzeniu/mierzeniu/analizowaniu/realizacji procesów sprzedaży w firmach. Jeśli jesteś właścicielem firmy / dyrektorem sprzedaży / sprzedawcą, to pewnie mocno Ci się przyda. Jak szukasz swojej drogi w życiu, to też może być dla Ciebie ciekawe :)

Starałem się naprawdę nie lać wody i zmieścić max. wiedzy na 35 stronach. Dużo się o tym uczyłem, dużo pracowałem i trochę się na tym znam (więcej na stronie), a samego ebooka piszę na podstawie swoich doświadczeń.

https://www.kkostrzewa.pl/e-book

Mam nadzieję, że ta wiedza będzie wartościowa dla tych, którzy go przeczytają.
Wydaję go, ponieważ planuję zająć się consultingiem i potrzebuję zdobyć klientów + w przyszłości chcę wydać też płatny kurs.

Nie wiem do końca czy to spoko platforma, żeby się dzielić takimi rzeczami, ale praktycznie się tutaj wychowałem, więc musiałem też tutaj napisać :D


Trochę #chwalesie i przy okazji #rozdajo #rozdajozadarmo #przedsiebiorczosc #biznes
  • 11
@wacek_1984: No tak genrealnie dziala marketing ;p W przyszlosci chce wydac kurs platny i chce zebrac liste maili do osob, ktore moglyby chciec go kupic. Alternatywnie - zawsze możesz wypisać się z listy w dowolnym momencie, albo mozesz podstawic fejkowe dane "ci debile tego nie sprawdzają" ;)
  • 0
@lexico: Dzięki za Feedback, podmieniłem strony. Przejrzyj więcej i ocen. Jak wszystko okaże się dla Ciebie podstawami, no to po prostu materiał nie dla Ciebie
no to po prostu materiał nie dla Ciebie


@bacpi: siedzę w handlu ponad 20 lat, większość jako zakupowiec, 6 lat w sprzedaży.
Dla mnie to podstawy, ale znam kilku dyrektorów sprzedaży dla których Twój e-book mógłby być bardzo przydatny.

Ciekawi mnie dział praktyka. Jakie narzędzia statystyczne znajdują tam zastosowanie?