Wpis z mikrobloga

@taktoto: @a5f5c1: ale to jest slabe, ze sa firmy, ktore nic nie daja na swieta. Jak nie kase to chociaz jakies fajne paczki nawet najwieksze januszexy daja a co dopiero IT. Zeby nie bylo u mnie tez bardzo slaba premia i mam doła i czuje, że w ogole nas nie docenili. A jeżeli mam się czuć doceniony tym, że mnie nie zwolnili mimo dużych cięć w wielu firmach to nie
@cppguy: Głośniczek JBL za 130zl i czekolada wegańska (xD) ale maja tez być bonusy świąteczne (400zl na rękę) i dodatkowo mamy taki event ze jeśli zeobimy sobie fotę w biurze lub spotkaniu online (tematycznie świąteczne foto/screenshot) to 150zl na platformie do wydania (pyszne pl / biedronka / allegro kupony itp)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: w styczniu będzie podwyżka pewnie to se kupię bluzki i kubki xD

Widziałem ankietę z krzemowej doliny to pracownicy odpowiadali że dla nich się liczy taki firmowy szajs xD bo mogą chodzić w bluzie Googla itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: my dostaliśmy małe paczki, symboliczne ale i tak miło. Mamy wiele innych fajnych bonusów, typu workation, podwyzki dzieją się same jeśli osiągasz progress, duża kultura współpracy, o nic nie trzeba prosić. Oby tak dalej, symboliczne prezenty to tylko bardzo miły gest :)
To ja się pochwale:
- bluza (była ankieta jaki rozmiar wiec pasuje)
- kawa
- herbata
- cukierki
- czekolada
- dodatkowe 2k na fakturce (pierwszy raz od kiedy na kontrakcie jestem dostałem „kopertę” na święta)