Wpis z mikrobloga

@mickpl: Czekaj, czekaj bo ja nie w temacie xD. Mają rozdawać kredyty 2%?

Czyli teoretycznie oni robią przepis na perpetum #!$%@??

Ja jestem głupi więc poprawcie mnie jeśli się mylę.
Przy obecnej inflacji biorąc kredyt na 2% i kupując od razu mieszkanie jestem w cholerę do przodu tu i teraz. Więc rozpocznie się wyścig kto pierwszy ten lepszy i zdąży kupić mieszkanie zanim podrożeją, tak aby mu względnie szybko inflacja zżarła
  • Odpowiedz
@Shatter: Widzisz? Prawdziwe łączenie pokoleń, zacieśnianie więzi rodzinnych. Dziadek narzekał na komuchów i wnuk też będzie mógł. Dziadek spłacił kredyt w dwie wypłaty i wnuk też. Kto tyle dał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Shatter tak, była taka sytuacja w czasie hiperinflacji jak padła komuna, ludzie 2-3 pensjami spłacali kredyty, bo z w parę miesięcy z kilku tysięcy zaczęli zarabiać po kilkadziesiąt, sto koła i więcej, no i wtedy wpadł Balcerowicz i wprowadzil indeksację kredytów o wskaźnik inflacji, czyli defacto jak dzisiejsze stopy %. Teraz to niemożliwe,
  • Odpowiedz
@mickpl: ale jaki masz problem trollu bez domu? mam kredyt hipoteczny i normalnie go spłacam. Kredyt wzięty w 2019, wkład własny 40%. Kredyt na 10 lat. Uważasz że jestem gołodupcem, czy jednak nadal majku jesteś debilem? Czy jednak musisz robić te swoje śmieszne wpisy między śniadaniem, a obiadkiem, która twoja mamusia donosi.

aż mnie wuj bierze, że odpisuje na wpisy dziecka
  • Odpowiedz