Wpis z mikrobloga

Ten obrazek i jego odbiór, to chyba jedna z najgorszych rzeczy jaka spotkała wykop. Znajdujący się na nim mireczki są obśmiewaniu, bo jako jedyni przyszli na protest, czy co tam wtedy było organizowane. A teraz jest masowo używany do tłamszenia jakiejkolwiek idei protestu. Tak jak z protestami przeciwko #obowiazkowecwiczeniawojskowe gdzie pod każdym postem jaki widze na temat kolejnego miejsca protestu musi pojawić się to zdjęcie. A pozostałe mireczki muszą się do niego pobrandzlować. Nie chcesz iść na protest, to nie idź, twoja sprawa. Ale nie zniechęcaj tych, którzy chcą przyjść i coś zrobić. To że tobie się nie chce ruszać dupska sprzed ekranu komputera, to nie znaczy że innym też się nie chce, więc jak siedzisz cicho w sprawie tych ćwiczeń, to siedź też cicho w sprawie osób które chcą iść przeciwko tej ustawie protestować.
Niebadzsmokiem - Ten obrazek i jego odbiór, to chyba jedna z najgorszych rzeczy jaka ...

źródło: comment_16711805826RCaf4BP4jgwJVqj8XgShU.jpg

Pobierz
  • 33
Znajdujący się na nim mireczki są obśmiewaniu, bo jako jedyni przyszli na protest, czy co tam wtedy było organizowane.


@Niebadzsmokiem: Są obśmiewani bo wyglądają jak typowa banda przegrywów z Wykopu. I na jakikolwiek protest by nie poszli i zrobione by to zdjęcie to byłoby źródłem memów. Akurat w tej sprawie to zdjęcie potwierdza wszystkie stereotypy o obsranych poborem wykopkach jakie tutaj krążą. Sam mam z niego bekę. A jak sprawdziłem wydarzenia
@Niebadzsmokiem: Aktualna sytuacja jest dla mnie zarazem bardzo śmieszna jak i żenująca. Najpierw wykopowi bojownicy chcieli zdobywać Moskwę a teraz robią pod siebie bo chcą ich wziąć na zaledwie ćwiczenia. W obecnym czasie nie pozostaje mi nic innego jak wziąć popcorn i śmiać się z waszego strachu. Mogę jeszcze dorzucić że każdy kto jest przeciwny ćwiczeniom wojskowym to ruska onuca bo to modne na Wykopie. P.S Gdzie siedzisz na zdjęciu?
@Niebadzsmokiem: pierwszy do wyśmiewania innych i wyśmiewania ich wyglądu oraz publicznego obrażania, ale jak już ktoś go nazwie debilem (zgodnie z prawdą) to wielce oburzony XD osoby na obrazku nawet nie wyglądają jak przegrywy tylko jak normalni ludzie w tamtym czasie i chłop nie ma prawa nikogo z tych osób obrażać. #!$%@? mnie takie coś niemiłosiernie. Zwykły wieśniak próbujący dowartościować się na innych ludziach i tyle.
@KAGA91:

wyglądają jak obsrane wykopki przegrywy

sraja przed kompem

weźcie się za trening przegrywy

plebs

hurr trzeba chamstwo zgłaszać!!!


Co za obłuda i hipokryzja jak ty typie w lustro możesz spojrzeć? Xd typ innym chce organizować innym życie bo przecież sam wie co dla nich dobre i jak inni powinni wyglądać, bo przecież on jest najlepszy i najmądrzejszy, obrusza się na kilka słów prawdy w jego kierunku. Żenada z ciebie mały