Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kondziu5 dokładnie tak to wygląda. Mi zostało jeszcze jedno oddanie i też będę miał legitymację. Możesz wtedy wbić się na początek u lekarza i w aptece. W moim przypadku rzadko będę używał, bo nie choruję, ale jak nadarzy się okazja to z miłą chęcią zabiorę legitymację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moakatanga: to zależy od wewnętrznej organizacji. Technicznie powinni Cię przyjąć "poza kolejnością" ale też nie może to rozbić wewnętrznej organizacji, więc to nie znaczy, że wszędzie wbijasz na początek kolejki jeżeli jest jakaś lista.

Ja w swojej przychodni dzwoniłem dzień przed i zapisywali mnie na wybraną godzinę (normalnie jest tak, że trzeba przyjść rano się zapisać na dany dzień). W przychodniach specjalistycznych już bywa trudniej - i zapiszą Cię na dzień,
  • Odpowiedz
@Scutacarus: Kiedyś to czytałem i to zdaje się jest interpretowane tak, ze przyjmują Cię w miarę możliwości najszybciej, ale nie tak ze wbijasz przed wszystkimi. Były gdzieś interpretacje, ze nie może być tak, ze zaburza się rytm pracy (bo na przykład masz ułożony konkretny typ pacjentów po operacyjnych przed zwykłymi). Można znaleźć gdzieś pisma na necie.
  • Odpowiedz
@Zawsze_w_szpilkach: co do nfz-u zawsze można zakłada ze poziom usług jest #!$%@?. Lekarka rozcięła mi usta nitką przy zakładaniu szwów i nie powiedziała mi o tym i szedłem na znieczuleniu z zakrwawioną twarzą xD myślałem że to krew mi się z dziąseł zbierała i wypływała kącikiem ust a tu dziura/wyrwany kawałek xD
  • Odpowiedz
@moakatanga: mam szczęście do absolutnie sumiennych lekarek. Przez lata jedna, teraz następczyni. Od lat już nie używa się amalgamatów, mam białe plomby. Wiadomo, że pewnych rzeczy nie zrobią, bo nie ma ich w koszyku świadczeń. Jak widzi, że coś może zrobić, ale jednak lepiej (trwalej) wyjdzie to na materiałach im niedostępnym to mi mówi: tu proszę prywatnie spróbować. Ale niezmiernie mnie drażni zdanie, które często widzę w necie/w komentarzach: bo na
  • Odpowiedz
@Zawsze_w_szpilkach: nie mówię że się nie da. Szedłem ze świadomością usuwania jednego zęba a jak zobaczyła zdjęcie to powiedziała że może mi 2 usunąć od razu, bo o kość się opiera i moze się ból ucha pojawić promieniujący. Ale wkurzyło mnie to że usta mi #!$%@?ła i nic nie powiedziała xD
  • Odpowiedz