Wpis z mikrobloga

Po tym zdjęciu wiedziałem, ze ten serial okaże się lewackim niewypałem. Nie dziwię się, że Henry Cavill zrezygnował. Z tymi lunatykami którzy nienawidzili książek Sapkowskiego i wydawało im się, że potrafią pisać lepiej od Andrzeja nie dało się pracować. Klasyczne : Get woke, go broke.
#wiedzmin3 #wiedzmin #sapkowski #fantasy #netflix #film #seriale
janek_kenaj - Po tym zdjęciu wiedziałem, ze ten serial okaże się lewackim niewypałem....

źródło: comment_1671116838cAfrsqLlpF0ywrRVrHIaJQ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janushek: tak jak widzisz wyżej, jakieś bezsensowne spotkania gdzie goście spędzają dni na dyskutowaniu o wszystkim ale nie o serialu. Tworzenie filmów/seriali teraz sprowadza się do zachowania poprawności politycznej i próbie zachowania odpowiedniej mieszanki ras żeby przypadkiem nikogo nie obrazić itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@janek_kenaj: wszystko spoko, ale Henry głównie zrezygnowal bo mu obiecali nowego Supermana gdzie by po prostu zarobil dużo więcej. A teorie o tym, że to przez scenariusz to już sobie fani sami wymyslili, a on nie zaprzeczyl bo to dobry PR.

Żeby bylo śmiesznej to go jednak kopneli w tylek i supermana nie będzie.
  • Odpowiedz
@nika_blue: niby tak, ale fani wiedzmina (bo raczej nie serialu) tylko zaczeli bic brawo do tej decyzji. Jesli serial by byl szanowany, to raczej bys sie spodziewal innej reakcji na "zdrade" glownego aktora.
  • Odpowiedz