Wpis z mikrobloga

TLDR: #rozdajo dowolna rzecz za 300 stówy na święta.

Obiecałem sobie już lata temu, że jeżeli mi się uda zrobię rozdajo.

Otóż wtedy miałem najtrudniejszy okres w życiu. Praca na słuchawce za 1800 zł, brak perspektyw, toksyczni znajomi, którzy pojawiali się i znikali. Powiecie nic takiego, dużo osób tak ma, jednak to był dla mnie koszmar i chciałem coś z tym zrobić, bo dłużej bym tak nie pociągnął.

Postawiłem wszystko na jedną kartę, odciąłem się od kogo się dało. A jako, że nic sensownego nie potrafiłem, poza klikaniem w komputer i formatowaniem dysku C to postanowiłem zostać tym legendarnym już tutaj #programista15k

W trakcie nauki kompletnie się temu poświęciłem, jednak początki na tym rynku bywają trudne (pozdrawiam mirka, który zaprosił mnie wtedy na interview). Byłem w dupie, wszystkie oszczędności wydane, w międzyczasie dziewczyna, którą kochałem mnie zostawiła, nadzieja na pracę oddalała się z każdym dniem, wjeżdżała depresja, byłem bliski skończenia ze sobą.

Jednak #!$%@?łem, miałem jeszcze miesiąc nim musiałbym pogodzić się z tym, że nie uda się i trzeba będzie wracać do kołchozu z podkulonym ogonem. Ale właśnie wtedy odezwała się jedna z firm i zaproponowała mi pracę.

I wtedy już poszło, każdego dnia doceniam i motywuję mnie to do działania.
Właśnie w tym miesiącu pękło 15k które obiecałem sobie, że na tą okoliczność napiszę tego posta.

Zasady są proste:

1. Zielonki out
2. Zaplusuj ten wpis
3. Napisz w komentarzu co chciałbyś dostać niespodziewanie na gwiazdkę.
4. Z heheszkowych postów z chęcią bekę pocisnę i zostawię plusa, jednak musi to być coś legalnego, łatwo dostępnego w sklepie i wysłania w paczkomacie.
5. Limit do 300 zł.
6. Wylosuję osobę 18.12.2022 o nieznanej mi godzinie.

Z chęcią też poczytam co wam się przyda i niech ten wpis będzie nie tyle co oklepaną motywacją "nic ci w życiu nie idzie, zostań devem), tylko wskazówką, że nawet gdy wydaje ci się, że jest #!$%@? i wyjścia nie ma, czasem możemy się mile zaskoczyć

No ale trochę #chwalesie
CreaOnion - TLDR: #rozdajo dowolna rzecz za 300 stówy na święta. 


Obiecałem sobi...

źródło: comment_1671115830RGoVp8XIex2FyQKUgOsKOs.jpg

Pobierz
  • 974
@CreaOnion: doskonale cię rozumiem, bo przeszedłem bardzo podobną drogę. Co prawda nie jestem programista, a kimś "pomiędzy" ale i tak, nie narzekam.
Dlatego, jeżeli wygram to rozdajo, to nic od Ciebie nie będę potrzebował, bo (prawie) wszystko już mam. Ale jeśli wygram, to chciałbym żebyś przekazał tą forsę komuś, komu może się to przydać. Proponuję schronisko dla zwierząt, Warszawa Paluch. Ale może też być jakieś inne.
Nawet może być dla jakich
jak wygram to jak reszta, przekaz na dobry cel. Gratuluje zawzięcia. Ja nie wierzę w siebie i jak sie zbieram za naukę iT to...ah to chyba nie dla mnie...
W jakim języku programujesz?
@CreaOnion: pomarzyć można, mi to by sie klawka przydała nowa jakas fajna najlepiej mechaniczna bo moja aktualna ledwo juz zyje i gdyby nie fakt ze znam caly uklad klawiszy na pamiec to nie wiedzialbym w co klikam na kąkuterze, pozdro miras i graty czekam az sam dobije do legendarnego 15k