Wpis z mikrobloga

Czwarty największy framework po React Vue Angular, najwyżej oceniany DX, a ty coś o umieraniu? Masz ty w ogóle RiGCz?


@look997: nie dość, że na wykresie svelte bije się o zaszczytne ostatnie miejsce z angularem 1 to jeszcze w linku, który wstawiłeś ma 2 razy mniejszą popularność od wspomnianego wcześniej angulara xD

Popularity: React.js 42.62%, Angular 20.39%, Vue.js 18.82%, Angular.js 8.99%, Svelte 4.58%
@rimyi: No nadal to oznacza że jest czwarty, a jest masa różnorodnych mniejszych frameworków.

W ogóle nie rozumiem tych reakcji.
Masz problem ze Svelte, czy ki ch**? xD
@look997: oznacza, że jest piąty, nie wiem dlaczego uważasz, że angular 1 i angular2+ to są te same frameworki xD

Jak narazie to jedyną osobą z problemem ze svelte jesteś ty - reagujesz agresją na każdą krytykę i prostowanie słów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rimyi: Wow, "dejma spokój" i "masz problem ze svelte czy ki ch** xD" to jest wg ciebie agresja... Niesamowite, jak niektórzy potrafią szukać problemu na siłę.

oznacza, że jest piąty, nie wiem dlaczego uważasz, że angular 1 i angular2+ to są te same frameworki xD


@rimyi: Dobra, luz, mogę mówić że piąty.
@janekhe: Chodzi o routing oparty o foldery? Trochę też walczyłem w dyskusji na githubie na ten temat, ale już było u Richa nastawienie że tak zrobi, mimo różnych głosów.
Ale się w końcu właściwie przyzwyczaiłem do tego.
Trochę też walczyłem w dyskusji na githubie na ten temat


@look997: mozliwe ze cie widzialem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja sie nie zalapalem niestety

ale już było u Richa nastawienie że tak zrobi, mimo różnych głosów.


#!$%@? #!$%@?
@janekhe: Ja widzę nadal możliwość przywrócenia nazw trasy do plików. Nie tak jak przedtem, ale zawsze coś:

taka forma:

src/routes/nazwa+page.svelte
lub pewnie prędzej przejdzie:

src/routes/+nazwa+page.svelte
które byłby odpowiednikiem:

src/routes/nazwa/+page.svelte
I info o możliwości takiego zapisu może być w dokumentacji w Advenced routing, na samym końcu, dla chętnych. Bo był też argument, że oparcie o foldery łatwiej się tłumaczy w dokumentacji. To nadal podstawa może być oparta o foldery, ale jak ktoś