Wpis z mikrobloga

Mirki da się jeszcze kupić bilety na Early Entrance to GA czyli strefę pod samą sceną? To jest Golden Circle czy co? Czaiłem się od początku i ta strefa nigdy nie była aktywna. Jak to działa? Wjebią tam z 500 osób i i tak się trzeba przepychać, ale jest się nieco bliżej? Czy jakieś numerowane miejsca? Patrzę bilety VIP na płycie i kosztują po 1,5k a nawet nie wiem co to znaczy VIP, cena z dupy a do tego i tak pewnie od sceny daleko i się ogląda czyjeś plecy? Luba ma 160 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rhcp #koncerty #pgenarodowy #koncert #warszawa #muzyka #rock
Pobierz SilvestreCucumeris - Mirki da się jeszcze kupić bilety na Early Entrance to GA_ czyli...
źródło: comment_1670975027KChlkqkLV4fqAlQhp25VaC.jpg
  • 3
@Silvestre_Cucumeris:
Nie ma Golden Circle - jest tylko Early Entrance, czyli dostajesz możliwość wejścia wcześniej i zajęcia lepszego miejsca, ale płyta jest jedna bez żadnych wydzielonych stref.

Jeśli nie było w ogóle biletów EA, to znaczy, że poszły w przedsprzedaży wszystkie.

VIP to w zasadzie zwykły bilet, ale dostajesz do niego jakiś zestaw gadżetów (np. plakat, torba, koszulka - nie wiem dokładnie) i chyba możliwość skorzystania z jakiegoś minibaru. Ogólnie straszne
Nie ma Golden Circle - jest tylko Early Entrance, czyli dostajesz możliwość wejścia wcześniej i zajęcia lepszego miejsca, ale płyta jest jedna bez żadnych wydzielonych stref.

Jeśli nie było w ogóle biletów EA, to znaczy, że poszły w przedsprzedaży wszystkie.

VIP to w zasadzie zwykły bilet, ale dostajesz do niego jakiś zestaw gadżetów (np. plakat, torba, koszulka - nie wiem dokładnie) i chyba możliwość skorzystania z jakiegoś minibaru. Ogólnie straszne zdzierstwo i