Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
wolskiowojnie - #wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka 

W...

źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg

Pobierz
  • 227
@SOLDIER_OF_FROGTAN: ja jestem zwykłym człowiekiem, ale sądzę, że z polaków/niewolników nie będzie żołnierzy. Polak żyje aby do jutro dożyć. Przecież wielu ludzi chciałoby żeby tu niemcy rządzili i w sumie polakom nikt nie dał tak wiele jak zaborcy. UE też nam daje i polak da nam co najwyżej kopa w dupe. Może jakby to było wojsko UE z normami Unijnymi to Polacy chleliby tam iśc na szkolenia?
@wolskiowojnie: każdy ma w doopie i Ciebie i Twoją JDG. Nikt z nas nie zamierza jechać w pole z Januszami, żeby uczyć się rozkładać namiot i walczyć za kraj, który nie ma nam absolutnie nic do zaoferowania. Chcesz to jedź i miłej zabawy
@wolskiowojnie: A ja ci Jarek powiem coś czego jeszcze tutaj nie czytałeś. Przestań tak emocjonalnie podchodzić do wszystkiego bo się w tym #!$%@? i absolutnie nic ci to nie da. Robisz jakieś materiały dobrze? To rób. Są ludzie którzy się z tobą nie zgadzają? To niech będą. Mylą się? Trollują? No to niech tak będzie, ale nie angażuj się to tak bo to bardzo zły pomysł. "Nie ważne jak gadają -