Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
wolskiowojnie - #wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka 

W...

źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolskiowojnie: Co jest zabawnego w tym? Łechta to Twoje ego, że coś tam więcej wiesz, ale nawet nie jesteś lepszy od ludzi, z których ciągniesz łacha i też obsrany, że przyjdzie zaproszenie bojowe. Na dłuższą metę bycie antybohaterem na wykopie narobi Ci tylko smrodu, ale brandzluj się tam dalej.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Incydent kałowy to ty zaliczasz na samą myśl o debacie z Bartosiakiem.
W jakim celu się w ogóle wypowiadałeś o obowiązkowych ćwiczeniach skoro będziesz pierwszą osobą która się od nich wyślizga?!

Jak mnie w-------ą takie atencyjne kurduple. W szkole też pewnie prowokowałeś dopóki ci ktoś nie przypominał gdzie twoje miejsce. Potem było zdziwienie.
Rwij stąd pajacu, idź jakieś szlaczki poćwiczyć czy coś.
  • Odpowiedz
bo mnie wyk0pki zwyczajnie bawią. Patrząc jak łykacie fejury na temat Ukrainy, kobiet, poboru, mój itp już wiem komu wciskano polisolokaty i niekorzystne kredyty (nie dotyczy to tylko frankowiczów ale w PLN też)


@wolskiowojnie: odezwał się wielki OSINTowiec, który nie wiedział że jego 'ekspert' od złota to zwykły naganiacz i że Atorek to szur do kwadratu. No chyba że wiedziałeś i traktujesz swoich widzów jak wyk0pków którym można wszystko wciasnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 338
@wolskiowojnie: ty parówo jesteś zwolniony z ćwiczeń z powodu posiadania gowniaka poniżej 8 lat, więc czemu wciskasz kit, że ciebie też cwiczenia obejmują?
Jesteś bezpieczny i żadne powołanie ci nie grozi i z tej bezpiecznej pozycji próbujesz pouczać innych, że powinni być patriotami i iść w niewolę na 3 miesiące?
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: uważaj, żeby Cie to co się dzieje na wykopie czy w social mediach nie prowokowało do głupich wypowiedzi i błędów. Społeczności mają skłonność do przyjmowania pewnych poglądów i tez, a potem przez bezwładność bardzo długo je utrzymują, nawet jeśli to nieprawda. I ma to dość sporą bezwładność. I tak będą Cie trollowali i Ci zarzucali różne rzeczy, do czasu aż pękniesz i faktycznie coś odwalisz, albo aż się wyszumią..
  • Odpowiedz