Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Obejrzałem sobie film stalowego szoku o polecanych suplementach i tak się w sumie zastanawiam, że jak już chodzę na siłkę to może warto choć trochę się wspomóc tym bardziej, że moja dieta nie jest zbyt bogata

Polecał tam kreatyne, cytruline, kofeine, wit d3 i kwasy omega 3

Mam zamiar to sobie kupić i się w sumie zastanawiam czy jest coś jeszcze co nie działa tylko jako efekt placebo tylko realnie wpływa na wyniki na siłowni? W sensie omega 3 nie wpływa w ogóle na wyniki ale nie jadam prawie w ogóle ryb ani nic co by te kwasy zawierało więc chyba warto to zakupić

Jaką w ogóle stalowy szok ma opinię w branży? Ktoś się orientuje czy jest to kanał pozytywny w branży czy może psioczą na niego?
#suplementy #kfd #silownia
  • 10
@Anty_Chryst: omega 3 jak najbardziej, ale lepiej jest kupić olej lniany bo ma od razu 3,6,9 omegi xP w odpowiednich proporcjach. D3 to konieczność. Jak kupujesz takie rzeczy to najlepiej jest kupować OTC, lub jakieś dobrej firmy typu olimp (lepiej OTC), w przeciwnym wypadku możesz jeść wypełniacz a nie suplementy. Z d3 to możesz sobie nawet i badania zrobić, może ci wyjść duży niedobór i wtedy do lekarza i dostaniesz dawkę
@Anty_Chryst Pamiętaj, że nie wiesz ile masz i czy w ogóle masz deficyt D3. Lepiej mieć deficyt niz nadwyzke, dlatego lepiej sobie zrobić badania i skonsultować to z lekarzem.

Ja sobie chwale cytrulinę, daje mi pompę i siłę przed treningiem, biore 5g 30min przed treningiem. Więcej krwi jest wplatane do mięśni a to się zawsze przyda.
@Anty_Chryst:

Jaką w ogóle stalowy szok ma opinię w branży? Ktoś się orientuje czy jest to kanał pozytywny w branży czy może psioczą na niego?


Na temat treningu i diety to nie słyszałem nigdy u niego powielania jakichś szkodliwych tez, ale w temacie dopingu #!$%@? 3 po 3, powiela wiele mitów, ale asekuracyjnie zawsze dodaje, że TO JEGO OPINIA I JEGO ZDANIE.
Twierdzi, że ktoś jest na bombie, bo ma pryszcze,
@Anty_Chryst: osobiście biorę omege 3, wit d3, kofeina czasami przed pracą i treningiem. Z wit d startowałem z poziomu 15ng/ml, aktualnie mam 60-80nh/ml i czuję się o wiele lepiej. By przedawkować wit d3 to trzeba się postarać i nawet poziom 100nl/ml jest ok, ale pewnie sporo zależy od organizmu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nano22: już zamówiłem po dwa opakowania cytruliny i kreatyny, dwa opakowania omega 3, wit d3 mam na chacie i kofeinę też, powinno starczyć na pół roku

Zobaczymy jak będzie moja sylwetka wyglądać na lato. Się zastanawiam czy nie zrobić sobie fotki przed i po. Trochę w sumie #!$%@?łem bo mogłem taką fotkę zrobić cztery miesiące temu jak pierwszy raz poszedłem na siłkę xd