Wpis z mikrobloga

Wy to macie dziwne podejście do tego, licytujecie się który ma gorzej i wymieniacie całe listy powodów, dlaczego to was akurat mają nie brać do woja. Ten ma działalność, ten ma terminy i klientów, tamten ma kaszojady, a jeszcze inny ma wszystko naraz.

A żaden nie dotknie fundamentu tego problemu: że nie mają brać nikogo na te przymusowe ćwiczenia i #!$%@?.

Jestem w miarę zdrowy, nie mam kaszojadów, pracę mam fajną i 30 dni nie sprawi, że mi się świat zawali. Ale i tak NIE CHCĘ iść na jakieś przymusowe ćwiczenia. Nie i koniec, nie muszę wam #!$%@? powodu podawać ani mieć usprawiedliwienia!!!

NIE I JUŻ. Bez licytacji i przepychanek.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 208
bezdomny mógłby iść na zawodowego jeszcze, a poza tym dostanie żołd i dach nad głową


@Adolf_HODLer: nie przejdzie kwalifikacji. Ani fizycznej ani zdrowotnej. To słabi, schorowani ludzie z wieloma zaburzeniami psychicznymi. W W-wie jest trochę ex-służb z PTSD, alkoholizmem itp. był nawet jeden specjals z JWK.
ja ci mówię gdzie byłam i co widziałam a ty mnie wyzywasz


@ciemnienie: Ale jak zgłaszasz to weź zacytuj bo potem ja nie wiem co napisałem nawet, więc gdzie ja cię zwyzywałem? Napisałem tylko że historyjki to sobie z grażynkami opowiadajcie przy herbatce, ja potrzebuję twardych faktów i danych, czego nie da się przedstawić "a bo ja widziałem" itd. chociaż to zależy od sytuacji, ale w tej sytuacji to że ty
@Makowieciasto: użyłeś wobec mnie wulgaryzmów, dlatego moderator ci to usunął.

Jakie historyjki, skoro mówię ci ze byłam na takim przeszkoleniu z instruktorami wojskowymi, osobiście xd Jak mi nie wierzysz, to zapisz się i sprawdź czy zmyślam.

Masz listę jednostek, gdzie od nowego roku mają kontynuować pogram Trenuj z wojskiem:
Poznań – Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych
Zamość – 19 Brygada Zmechanizowana
Sieradz – 15 Brygada Wsparcia Dowodzenia
Wrocław – 10 Wrocławski Pułk
skoro mówię ci ze byłam na takim przeszkoleniu z instruktorami wojskowymi, osobiście xd Jak mi nie wierzysz, to zapisz się i sprawdź czy zmyślam


@ciemnienie: ale to ci mówię że to jest pieprzenie głupot, nie znasz definicji nic nie wartego przykładu anegdotycznego?

Masz listę jednostek, gdzie od nowego roku mają kontynuować pogram Trenuj z wojskiem:


@ciemnienie: Ale ty rozumiesz że to nic nie wnosi? W sensie nie wiadomo gdzie idą
@Makowieciasto: ale jaki to jest przykład anegdotyczny? Jeśli poszedlbys na szkolenie wojskowe do CSWL, uczyliby coś dokładne ci sami ludzie według ustalonych standardów. Na takiej zasadzie szkoli się Legia Akademicka, na takiej zasadzie rozpoczyna się Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa, ale według ciebie to wygląda inaczej, bo coś gdzieś słyszałeś, że kręcą wora. WP ma standardy i schematy szkolenia, nikt nie będzie tracił czasu i środków na bezcelowe topienie wykopków w błocie.
Na takiej zasadzie szkoli się Legia Akademicka, na takiej zasadzie rozpoczyna się Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa, ale według ciebie to wygląda inaczej, bo coś gdzieś słyszałeś, że kręcą wora


@ciemnienie: Popełniasz duży błąd, bo zakładasz że ja cokolwiek wiem na ten temat, nie nie wiem, ale widzę że ty też nie masz odpowiedniej wiedzy i nie wiesz jak to wygląda, to że widziałaś jedno miejsce jak to wygląda (gdzie nie wiadomo
@Makowieciasto: wojsko działa według sztywnych procedur i zasad, zakres szkolenia nie jest tu żadnym wyjątkiem. Zatem szkolenie podstawowe obejmuje wymienione wyżej podstawowe umiejętności (oczywiście w wojskowej dyscyplinie), a nie kręcenie wora u homoseksualistów. No ale wymyslaj sobie najgorsze horrory, bo widać że i tak cie nic nie przekona.

Jestes na portalu, gdzie obowiązują jakieś zasady, w tym nieużywanie wulgaryzmów wobec innych. Piszesz w ten sposób, to komentarz wylatuje, jak piszesz za