Wpis z mikrobloga

Panowie. Jak dostaniecie wezwanie i termin. To się stawcie. I tak zostaniecie przebadani przez lekarza, który na podstawie obecnego stanu zdrowia jak i dokumentacji medycznej oceni czy się nadajecie czy nie. Zatem na spokojnie. Róbcie badania, bo niewiadomo jak tam Wasze zdrowie może wygladać.

Nadal twierdzę, że z falą się raczej nie spotkacie. Drący ryja sierżant czy kapral to nie fala. To dla wielu z Was może byc fajna przygoda lub nawet odpoczynek(kolonie). Pamiętam czasy gdzie wojsko pozwalało też zrobić fajne kategorie na pojazdy ciężarowe i ADRy.

Onejrzyjcie sobie tą #samowolka i gwarantuje Wam że tak nie będzie. W hierarchii zaopatrzenia i dbania o człowieka będziecie najniżej ale to i tak zawodowi mają problem do ochotników i nie będziecie wśród nich mieli oprawców.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #chorujzwykopem #wojsko
  • 29
  • Odpowiedz
@MirkoMax: wez nie #!$%@?. Szwagier juz był na tych ćwiczeniach i jedyne wartościowe w nich to chwilą strzelania i zabawa z bronią ale to chwilą była.

Niczego się tam nikt nie nauczy. Biegali po jednostce i jeden typ zasłabł i karetka go musiała zabrać xD dajcie spokój
  • Odpowiedz
@59b862cef4: no ale mozesz sie odwołać i wtedy beda badania ... pokazales jakas dokuemntacje medyczna jak Cie wezwali albo wspominales cos o pogorszeniu zdrowia? Jak nie to pewnie uznali ze A aktualne
  • Odpowiedz
@MirkoMax: No zajebista przygoda, jakiś trep będzie na mnie darł mordę i mówił mi kiedy mogę myć zęby i sprawdzał czy mam buty czyste XD Łóżko wole ścielić po swojemu, a biegać to wolę po lesie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MirkoMax: typie, ale ja mam w dupie to jakie tam będą warunki, bo nie jestem zainteresowany trafieniem do woja choćby i na jeden dzień. Dlaczego? Bo to strata mojego czasu.
  • Odpowiedz
@MirkoMax: Nie ma żadnego badania przy stawieniu się.

Masz A to jesteś zdolny.


@59b862cef4: i to jest największy absurd tej sytuacji. Jak ktoś miał A 15-20 lat temu, to prawdopdoobne jest, ze teraz nie ma. Dlaczego nie ma powtórnej kwalifikacji przed tymi ćwiczeniami to nie rozumiem. Z tego co wiem można się tylko odwoływać i w odwołaniu ująć swój udokumentowany stan zdrowia. Co potem zostaje na dobrej, lub nie łasce
  • Odpowiedz
Dlaczego nie ma powtórnej kwalifikacji przed tymi ćwiczeniami to nie rozumiem.


@FrasierCrane: Ponieważ obywatel miał obowiązek informowania WKU o zmianach swojego stanu zdrowia i wykształcenia - ale jak 99,5% obywateli miało to w dupie, to figurują nadal tak jak figurowali w wieku lat osiemnastu, tj. jako uczniowie technikum gastronomicznego z końskim zdrowie.
  • Odpowiedz
obowiązek informowania o stanie zdrowia :D to nie korea polnocna


@Ziutek_Grabaz: Ja wiem że dla millenialsów każdy obowiązek to faszyzm, ale tak, ma się obowiązek informowania wojska że urwało nogę. Choćby po to, żeby nie byś ciągniętym na ćwiczenia.
  • Odpowiedz
grzywna za brak udziału w dobrowolnych ćwiczeniach


@Ziutek_Grabaz: Nie są dobrowolne.

poczekajmy do tych ćwiczeń. Zobaczymy kto ma racje


@Ziutek_Grabaz: Wiesz co, nie chce mi się po raz setny tłumaczyć komuś nieczytatemu. Przeskroluj moje wpisy, wrzuciłem analizę części przepisów UOO łącznie z tymi karnymi
  • Odpowiedz