Wpis z mikrobloga

Witam, przed laty kupiłem żonie mocno hypowanego laptopa #xiaomi Mi Notebook Pro z 8 GB RAM 15.6" i5, pamięć w tych laptopach jest niewymienialna.
Laptop się dobrze sprawuje tylko często zapycha się przez brak większej ilości #ram Pytanie czy istnieją usługi "przelutowania" takiego RAM np. na 16 czy 32 GB i czy w ogóle jest to wykonalne? Z tego co pamiętam lutowany RAM od czasów #ultrabook -ów jest dość częstą praktyką.
#naprawalaptopow #laptopy #xiaomi #zakupyzchin #itemyzchin #xiaomilepsze #pcmasterrace
  • 18
  • 0
@pesimist ile takie coś może kosztować czy ktoś wie gdzie w #poznan takie coś zrobią? A same kości 2x8gb są w dystrybucji dostępne dla każdego? A może Ty się tym zajmujesz skoro tyle wiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michoopro: Przed laty, nie doczytałem.

8 GB łatwo dziś zapchać, jeśli odpalisz obok Chrome jakiś inny program ...

Mój brat ma takiego Notebook Pro, z nVidia MX150. Czasami Bluescreen wyskakuje.
  • 0
@Pan_Slon czyli łącznie mamy 1200 zł to chyba zostaje pomysł @MercedesBenizPolska czyli sprzedać stary i kupić nowy :) chodź tutaj pojawia się inny problem jest tam poinstalowanne i pokonfigurowane tyle rzeczy i o dziwo wszystko ładnie działa dopóki nie odpalona zostaje przeglądarka ze 150-200 zakładkami. Która obecnie przeglądarka najlepiej zarządza pamięcią i czy byłoby możliwe przetransferowanie wszystkich okien i zakładek z aktywnej sesji z Edge?