Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie że jakieś #rozowepaski państwo mogłoby zabrać na miesiąc lub więcej gdziekolwiek, ogolić łeb na łyso i kazać robić coś wbrew ich woli. Ale byłby kwik. A jak jako mężczyzna nie chcesz żeby ci zgolili włosy, brodę i rozwalili psychikę, twarz i wizerunek który tworzyłeś latami to jesteś poprostu #!$%@?ą w rurkach.


#obowiazkowecwiczeniawojskowe #przegryw #feels
Pobierz 423frewq4f23 - Wyobraźcie sobie że jakieś #rozowepaski państwo mogłoby zabrać na mies...
źródło: comment_1670877094YEB62EAQk6zbC1d2YcEvBq.jpg
  • 24
Nie brzmi tak jak by kobiety były temu winne, ale dzięki takim porównaniom lepiej widać absurd sytuacji.


@423frewq4f23: No nie wiem, moim zdaniem takimi porównaniami wytraciliście już wiele poparcia dla sprawy. Ja np. nie chcę mieć nic wspólnego z mizoginami. Jak będziecie się dalej upierać przy tych porównaniach, sami pogrzebiecie ten ruch. Właściwie to nie zdziwiłbym się, gdyby trolle z młodzieżówki PiSu wiodły prym w tej dywersji.

Porównania z sytuacją kobiet
moim zdaniem takimi porównaniami wytraciliście już wiele poparcia dla spraw


@Falcon: Narazie nie wiadomo jakie było w ogóle poparcie więc ciężko coś mówić o utraceniu, jak narazie burza nie ucichła i dobrze.

Ten wpis nie jest akurat mizoginistyczny. Owszem, wiele moich jest ale tutaj porównanie nie jest w celu wojny płci a raczej tego że mężczyzn uznaje się tradycyjnie jako gorszych obywateli i łatwiej przypisywać im konserwatywne obowiązki. Zarówno robią tak
Narazie nie wiadomo jakie było w ogóle poparcie więc ciężko coś mówić o utraceniu, jak narazie burza nie ucichła i dobrze.


@423frewq4f23: To już nie są wykopy po 7k. Dużo energii wytracono na walce wewnętrznej.
@423frewq4f23: To już nie są wykopy po 7k. Dużo energii wytracono na walce wewnętrznej.


@Falcon: no to akurat normalne, podobnie jest z każdą sprawą z czasem ludziom się nudzi dlatego jak teraz te protesty nie wypalą to pewnie już nie wypalą nigdy. Tag jest trzecim napopularniejszym tagiem na wykopie więc nadal jest ok według mnie, ale możesz mieć rację. Przekonamy się po frekwencji w sobotę.
Pobierz 423frewq4f23 - > @423frewq4f23: To już nie są wykopy po 7k. Dużo energii wytracono na...
źródło: comment_1670882796HTeJPEK92fX2G2zYBz55sk.jpg