Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytanie #przegryw jest zabawne do momentu aż jesteś niebieskim 25+. W ogóle patrzcie jakie perfidne jest życie niebieskiego. W pewnym momencie życia jesteś już po studiach, masz pracę, stara ekipa z czasów szkolnych się rozłamała i każdy poszedł w swoją stronę no i dookoła boom na śluby i bąbelki. Jedyne co masz obecnie to komputer i wyjście do pracy. I teraz zaczyna się najlepsze..
--> musisz JUŻ szukać laski bo #agepill. To szukanie to oczywiście koszmar i wprowadza w #depresja i ciężko się skupić na codziennych rzeczach mając podkopane poczucie wartości
--> możesz zająć się sobą i olać laski, masz spokój psychiczny bo nie musisz z nikim walczyć prawda? tylko pytanie co będzie za 3, 5, 10 lat? Nagle się obudzisz jako 35 latek i ockniesz że mogłeś w ten czas coś znaleźć bo teraz kompletnie nic nie ma. Teraz młodzi biorą śluby nawet w wieku 20 lat, więc ty już wtedy musisz wypruwać flaki na rynku matrymonialnym bo niedługo będzie over. Sporo osób zwleka z tym bo chodzą do szkoły i wydaje im się że zawsze będzie towarzystwo ale potem kończy szkołę, studia i zdziwienie bo żadnej wolne a te wolne to najgorszy sort.

#przegryw #tfwnogf #relacje #zwiazki #blackpill ##!$%@? #niebieskiepaski #redpill #przemyslenia #feels #suicidefuel #wykop30club #wykop30plus #doroslosc #randki #depresja #tinder #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6396f5f47a12ddf1648402e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czytanie #przegryw jest zabawne do ...

źródło: comment_1670851094e7muCY1m6z8mxJMPWeARAA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Sry, ale żadne dane nie pasują do tej teorii, że każda ma. Właśnie większość nie ma


@Kryskamatyska: przecież ja nie napisałem, że każda ma i co do zasady zgoda, pewnie większość singli niezależnie od płci nie ma, ja tylko napisałem, że to nie jest wcale dziwne, że da się nabrać takiej perspektywy

siłą rzeczy jak szuka się wśród kobiet które też kogoś szukają to szansa na posiadanie apki po drugiej stronie
  • Odpowiedz