Wpis z mikrobloga

A ja serio nie rozumiem o co macie takie problem z tymi obowiazkowymi cwiczeniami.
Nie sa jakies super dlugie no i jednak wypadaloby wziac troche odpowiedzialnosci i obowiazkow za Ojczyzne.

Tym bardziej, ze w porownaniu z kobietami macie za to konkretne przywileje:
- 'propozycje' 5 lat dluzszej pracy do emerytury
- 'zaproszenie' do najwyzszego wspolczynnika samobojstw w EU
- mozliwosc placenia 500+, 13, 14 i innych bykowych na samotne matki i nie wasze dzieci
- spoleczny brak akceptacji na slabosc, emocje, porazke
- 0 dodatkowych punktow w rekrutacjach
- itp itd

To chyba dobry deal c'nie?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #przemyslenia
  • 33
  • Odpowiedz
@marcooo80 tak mnie to teraz zastanawia, że te 500 plus na matkę z dzieckiem, to też 500 dla chłopa. Jedno i drugie musiało je zrobić, więc to kasa dla kaszojada chłopa też. Więc nie wciskałabym tego do tego tematu, którym jest oczywista dyskryminacja mężczyzn. Bo nierówny wiek emerytalny i pobór wojskowy to kryminał i łamanie praw człowieka, ale jednak nie ten kaliber.
  • Odpowiedz
- mozliwosc placenia 500+, 13, 14 i innych bykowych na samotne matki i nie wasze dzieci


@marcooo80:

Od kiedy kobiety są zwolnione z płacenia podatków?

Jak wyślę babę po pół litra to sprzedadzą jej bez naliczania VAT i akcyzy?
  • Odpowiedz
tak mnie to teraz zastanawia, że te 500 plus na matkę z dzieckiem, to też 500 dla chłopa. Jedno i drugie musiało je zrobić, więc to kasa dla kaszojada chłopa też


@GoplanaLodz: tutaj też jest dyskryminacja mężczyzn w Polsce jest 2,5 mln rodzin gdzie jeden rodzic samotnie wychowuje dziecko z czego z wszystkich rodzin 19,8 stanowią samotne matki a 2,8% samotni ojcowie, samotne matki których jest znacznie więcej dostają 500+ i
  • Odpowiedz
A ja serio nie rozumiem o co macie takie problem z tymi obowiazkowymi cwiczeniami.

Nie sa jakies super dlugie no i jednak wypadaloby wziac troche odpowiedzialnosci i obowiazkow za Ojczyzne.


Tym bardziej, ze w porownaniu z kobietami macie za to konkretne przywileje:

- 'propozycje' 5 lat dluzszej pracy do emerytury

- 'zaproszenie' do najwyzszego wspolczynnika samobojstw w EU

- mozliwosc placenia 500+, 13, 14 i innych bykowych na samotne matki i nie
  • Odpowiedz
@marcooo80: Służba na polu bitwy zwalnia z większości tych przywilejów, nie będziesz pracował dłużej od kobiet, nie będziesz myślał o samobójstwie dopóki jest więcej niż jeden nabój, wojsko zapłaci za ciebie alimenty, rekrutować będziesz ty, miejscowych wieśniaków jako informatorów, twoje koszty życia spadną do zera i pozostaną na tym poziomie do końca życia mordo a rodzina zamiast opowiadać o twoim przegrywie zapamięta cie jak bohatera.
  • Odpowiedz
To za te miliardy długu alimentacyjnego.


@ELUVEITIE: zacznijmy od tego, że fundusz alimentacyjny nie powinien istnieć, typiara popuściła szpary i nie może znaleźć ojca lub ojciec wrócił do swojego bakustanu? Jej problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: faktycznie. W biedzie jej dziecko ma większe szanse na stanie się patolą i wtedy to będzie też twój i mój problem. Poza tym, spoko logika :> opluć kobietę, która podejmuje się wychowania dziecka, a nie faceta, który ucieka xd

Dodakowe punkty w rekrutacji godzą we mnie, jako w kobietę. Nie jestem gorsza i nie trzeba mnie wspomagać punktami xD Dla facetów to już w ogóle niesprawiedliwe. No i emerytura oczywiście
  • Odpowiedz
@marcooo80: Chyba o to chodziło aby skłócić mężczyzn i kobiety ze sobą. Efekty widać. Czy mamy tak fajnie to nie wiem, ten rząd szczególnie się na nas uwziął, a teraz przyszła kolej na was. Z tą emeryturą to bez przesady, jak do niej dożyjemy to będzie pewnie tak niska, że większość ludzi i tak będzie pracować dalej, niezależnie od tego sztywno ustalonego wieku. Płacimy tak samo podatki tak jak wy, na
  • Odpowiedz