Wpis z mikrobloga

@FoxX21: zmiany są minimalne w obszarach nieistotnych dla większości użytkowników. Przynajmniej Samsung niczego nie popsuł, jak przy aktualizacji do OneUI 3.0 sprzed jakichś dwóch lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FoxX21: tak się zapytam. W jakiej sieci jesteś? Widzisz jakąkolwiek korzyść z 5G? Pytam, bo ja mam telefon jeszcze bez 5G, żona ma już 5G i w Playu różnicy nie ma żadnej i to i to działa na tej samej częstotliwości i oferuje takie same prędkości.
@KierownikW10: sieć Plus, w sumie telefon też z Plusa brałem, bo sumarycznie przy tych ich ratach wychodził taniej niż router 5G(telefon wychodził wtedy około 850 zł, a najtańszy router z 5G około 1200 zł) jak w telefonie ustawię LTE to download przy speedtestach mam około 40-80 Mb/s(zależy od pory dnia), a w przypadku 5G jest to około 150-200Mb/s(czasami nawet i więcej). No ale używałem też tego telefonu z kartą TMobile i
@KierownikW10: no zależy też od miasta myślę, obciążenia sieci itp. najlepiej kupić sobie startery z sieci lub wziąć te umowy testowe przed podpisywaniem abonamentu, aby nie mieć zaskoczenia :)
Nie odnotowałem jakieś zauważalnej poprawy, wcześniej też w miarę był szybki ale pixel to to nie jest, animacje są dłuższe i apart nadal ma problem z płynnością. Na pocieszenie działa goodlack i można sobie ustawić ikony jakie się chce.