Wpis z mikrobloga

#perelkizlumpeksu #lumpeks #modadamska #moda
jednym z osiągnięć tego roku było u mnie wymiana szafy na naturalne składy i powiem wam, że zima w wełnie to inna jakość życia, polecam bardzo,
a jak od czerwca sobie pochodziłam co jakiś czas do lumpa, to dzisiaj mam same czyste wełny, kaszmiry i jedwabie, a czego w szafie już nie chciałam, to sprzedałam na Vinted ʕʔ poletzam bardzo, mam skręcone kaloryfery, a mi cieplutko
#postanowienia2023 #chwalesie
  • 3
Zazdo tego kaszmiru, nie moge znalezc fajnych krojów pode mnie. Ja osobiscie wymieniłam polistrowe swetry na wiskozowe i też jest super. Pamiętam, wszystkie zimy jako zmarźluch, zawsze zbyt zimno, nieprzyjemnie. A teraz cieplutko, komfortowo i ciało się cieszy bo nie kisi sie w plastiku (ʘʘ)
@jxvbqw: A kaszmiry w wojewódzkim mieście ciężko znaleźć, mało ich znajduje, udało mi się upolować trzy, jeden z dobroci serca dalałam mamie, idealny stan, ale seledynowy, a ja nie cierpię seledynowego, drugi pudrową mieszankę z jedwabiem w małym miasteczku, a trzeci na wagę biedny zostawiony przez baloniaste rękawy, ale super szary. Wiskozowe tez spoczko! Na pewno lepiej niż poliester i akryl, bo jak już czuje w rękach ten plastik, to d
@jxvbqw: a na polowanie na kaszmiry polecam lato i ogólna zasadę, ze w lecie kupuje się zimowe rzeczy, a teraz szukamy lnu i jedwabnych koszul, w lecie nikt nie patrzy na działy swetrowe i pierzowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)