Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki. Pracuję w korpo i jak mnie #!$%@? gadanie tym #!$%@? sloganem korporacyjnym i myślenie, że jest się fajnym, jak słucham osoby, która #!$%@? o capacity, ASAP, KPI, drafty itd. to rzygać mi się chce i od razu wskaźnik awersji do tej osoby skacze w górę.

Najgorsze są tępe laski, które uwielbiają używać tego sloganu, bo w ogóle czują się świetnie w roli wielkiej korporacyjnej paniusi, ubierają damskie marynarki, szpilki i okulary z grubymi oprawkami i myślą, że są wielkimi światowcami i dyrektorkami, są w swoim żywiole. Zarabiają oczywiście gówno, ale dopóki tarzają się w tym kisielu i obraz w głowie siebie jako takiej paniusi, która robi ważne sprawy, ma deadliney, meetingi, targety i inne gówna jest niezagrożony to są nawet w stanie za pół darmo to robić.

#korposwiat #pracbaza #pracait #korpo #kobiety #rozowepaski #pieklomezczyzn #blackpill #redpill
  • 9
#!$%@? Mirki. Pracuję w korpo i jak mnie #!$%@? gadanie tym #!$%@? sloganem korporacyjnym i myślenie, że jest się fajnym, jak słucham osoby, która #!$%@? o capacity, ASAP, KPI, drafty itd. to rzygać mi się chce i od razu wskaźnik awersji do tej osoby skacze w górę.

Najgorsze są tępe laski, które uwielbiają używać tego sloganu, bo w ogóle czują się świetnie w roli wielkiej korporacyjnej paniusi, ubierają damskie marynarki, szpilki i
@Ynfluencer: bądź taki jaki chcesz być. Niestety każde miejsce ma swoją specyfikę. Większość szczurów i szczurzyc będzie zachowywać się w taki sposób, ale nikt nie zmusza Cię do kontaktów innych niż zawodowe w miejscu pracy. Nie musisz ani się tak zachowywać, ani lubić takich zachowań/języka, a sympatię możesz zachować dla ludzi normalnych.