Wpis z mikrobloga

#inpost
Stał kurier pod paczkomatem, do którego w teorii dzisiaj powinna dojść paczka, zapytałem się czy może mi po numerze paczki powiedzieć czy ma paczkę na aucie i czy jest sens czekać, gościu odmówił. Serio typ nie może wklepać numeru paczki, żeby mi powiedzieć że ma MOJĄ paczkę?
  • 20
@seniorwykopek: faktycznie, szkoda mu 10s na to żeby sprawdzić i żebym mu po kolejnych 10s zwolnił slota wyciągając paczkę, zamiast tego woli cisnąć do innego paczkomatu bo w moim brakuje miejsca. Nie dziwię się, że ktoś z tak analitycznym rozumem zostaje kurierem inpostu.
@kanciak12: potrafisz czytać ze zrozumieniem czy jesteś kurierem inPostu? Chciałem się dowiedzieć, czy mam czekać na paczkę którą umieści w paczkomacie, a nie że ma mi ją poszukać i od razu dać. Sory ale jesteś #!$%@? debilem.
@Dominias: przecież ciebie cytuje, nie rób fikołków. Gość z inpostu cię przerósł intelektem bo nie potrafisz zrozumieć, że nawet jakby gość sprawdził czy ma daną paczkę u siebie to nie opłaca mu się poświęcać czasu na jej szukanie na aucie. Powiedział ci dobrze ze nie ma sensu czekać bo moze być taka ze twoja paczka mimo ze jest już przy pakcozmacie będzie umieszczona za godzinę bo tyle jest przesyłek.
@czotoco: ja się nie sram do kuriera bo po prostu zapytałem to po pierwsze, a po drugie to sram się do wykopka, który zarzuca mi coś czego nie zrobiłem, a nic mnie tak nie triggeruje jak coś takiego.. a Ty robisz w tej chwili to samo więc jebnij się w łeb.
@kanciak12: a ja to niby kogo cytowałem?! Pierwsze zdanie tego postu jasno mówi, że chciałem się dowiedzieć czy ma moją paczkę, a nie, że chce ją dostać - a po drugie to nie pierwszy raz jak pytałem i zawsze kurier w mgnieniu oka po samej końcówce numeru nadania mi odpowiadał czy ma czy nie. @kanciak12, @czotoco od jak dawna jesteście kurierami inPostu, że tak się spieliście?