Wpis z mikrobloga

Jak obiecywałem jakiś czas temu, wrzucam ofertę pracy prężnie rozwijającej się firmy z silną pozycją na rynku; praca w młodym zespole.

A na poważnie.
Szukam pomocnika. Postaram się, jak najdokładniej opisać pracę, wymagania i warunki, bo nie zależy mi na 50 kandydatach tylko na 1 zdecydowanym. Mógłbym kogoś znaleźć na miejscu, ale może ktoś z was chce zmienić kraj.
Praca nad Atlantykiem (plaża na piechotę). Mała miejscowość turystyczna.

Na początek o samej pracy.
Jestem murarzem, czyli murki, garaże, rozbudowy domów, rzadko remonty (nie lubię).
Wiadomo więc, że praca w 90% na zewnątrz. Ale klimat francuski jest łaskawy i można pracować cały rok. Praca od 8.00 do 17.00 (w południe 30 min przerwy na obiad), w piątek do 13.00. Początek współpracy przewiduję od marca 2023.

Wymagania.
- prawo jazdy kat B - to warunek nie podlegający jakiejkolwiek dyskusji
- własny samochód albo podejście typu: po pierwszej wypłacie kupię coś
- nie wymagam dużego doświadczenia, głównie chęci do pracy, braku dwóch lewych rąk i zdolność do uczenia się nowych rzeczy
- jestem wyluzowanym wesołkiem i ważna jest dla mnie dobra atmosfera w pracy
- preferuję kogoś, kto chce wyjechać na stałe/dłużej niż trochę tu, trochę tam
- nie ma tu Polaków, opinie o nas są pozytywne i chcę, aby tak zostało
- chęć nauki języka, bo na dłuższą metę nie da się bez tego żyć (angielski się tu nie przyda)
- uczciwości i rzetelności

Co oferuję:
- opiekę polskiego konsultanta (hehe)
- francuską UoP
- wynagrodzenie ~1500€ netto/39h (za mieszkanie płacę ja)
- mieszkanie (samodzielne)
- 5 tygodni urlopu płatnego
- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (dentysta, okulary, leki itp praktycznie bezpłatne)
- brak nadgodzin (a już na pewno z początku). Jeśli ktoś już się ogarnie i będzie chciał pracować więcej to pewnie będzie taka możliwość. Widzę tu bardziej kogoś, chcącego normalnie żyć i po pracy iść na surfing czy coś, niż pracować na okrągło.

Można się łatwo ze mną dogadać, zresztą ci, co śledzą mój tag pewnie znają moje podejście do życia. Nie cierpię jednak oszukiwania i tu nie będzie litości. Nie lubię też marnować czasu,więc proszę tylko o poważne oferty.

Pytania ogólne proszę zadawać tutaj, prywatne na PW

Przede wszystkim #francjadasielubic

#francja #emigracja #emigrujzwykopem #pracazagranica
Pobierz PiotrFr - Jak obiecywałem jakiś czas temu, wrzucam ofertę pracy prężnie rozwijającej ...
źródło: comment_1670620794uUG3ITI99Lhu63QmgVnTeb.jpg
  • 72
@mowilemzewroce:

Tak bardziej serio to jak jeszcze bardziej się rozrośniesz to za dwa lata z chęcią Cię odwiedzę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Idealnie by tak było. Tzn, że za rok kolejną osobę. Wtedy ja mógłbym się zajmować spokojniej klientami/papierami czy innymi zleceniami, a ten pierwszy już był by dość samodzielny.