Wpis z mikrobloga

Ale jak to, masz bekę z Patryka Jakiego?

Uuuuuuuuu, będzie bura.


@Mr_Hand_of_Fate: Z niego to mam od zawsze bekę. Prostak z dresu w garniaku

z pewnością dostałabym obstawę 24 h ( ͡° ͜ʖ ͡°) a podczas imprez z pewnością stałoby kilkanaście furgonetek koło mojego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie sry, dostałabym po 2 tygodniach info o umożeniu sprawy, bo nie jestem
@el_loco_crooliko: Sikorski odbudował ten dworek, kupił za swoje pieniądze, nie dostał domu jak Kaczyński (jego starzy za prlu) oraz nie grał w filmie za komuny. Nie czujesz lekkiego dysonansu i smrodu, skąd taki człowiek tak łatwo sie ustawił? poza tym, sbek pomógł mu przejść do następnej klasy (sam to opisał Kaczyński w książce). W dodatku jego ojciec był w AK. Wiesz co takim ludziom robili? zabijali albo wsadzali do więzienia. Jemu
Wiesz co takim ludziom robili? zabijali albo wsadzali do więzienia.


@Pilaf: Źródło. W AK było 400 tysięcy osób, chciałbym źródło gdzie każda osoba w AK była zabijana/wsadzona do więzienia/wspólpracowała w SB
a na resztę już nie odpowiesz? xd


@Pilaf: Ale na co mam odpowiedź.
Tak, Kaczyński dostał dom po rodzicach.
Nie, nie wiedziałem, że willa ze zdjęcia jest Sikorskiego(myślałem, że Obajtka).
Nie, nie doszukuję się drugiego dna w jakim sposób ją kupił
Nie, nie czuję żadnego dysonansu i smrodu w tym jak Kaczyński się ustawił - interesowałem się podziemiem polskim i czasami PRL, jego kariera w żaden sposób nie jest wyjątkowa. Zagrał
@Fan_Morawieckiego: no tą są informacje o teczce balbiny (matki kaczyńskich), że w zamian za odnoszenie, dostała dom i załatwili jej synom rolę w kinie. Jakimś dziwnym zbiegiem cały czas w ich otoczeniu były komuchy. a to pomogli przejść do następnej klasy, a to pomagali pisać pracę promotorską. sporo tych przypadków, tym bardziej, że sie podobno interesujesz tym okresem i nic nie wiesz, niebywałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no tą są informacje o teczce balbiny (matki kaczyńskich), że w zamian za odnoszenie, dostała dom i załatwili jej synom rolę w kinie. Jakimś dziwnym zbiegiem cały czas w ich otoczeniu były komuchy. a to pomogli przejść do następnej klasy, a to pomagali pisać pracę promotorską. dziwny bieg okoliczności tym bardziej, że sie podobno interesujesz tym okresem i nic nie wiesz, niebywałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pilaf: