Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/4rUZcKMH7KA?t=1790

Słucham tej porannej rozmowy u Romanowskiego z Michniewiczem i ten już odpowiedział na pytanie o zmianę stylu gry, że jemu podobał się mecz z Arabią bo mogliśmy strzelić nawet 5 bramek i jeśli mielibyśmy tak grać, to jemu tu pasuje(mieliśmy 28% posiadania piłki).

Uważa, że Lothar Matthaus to nie jest nikt poważny i w Niemczech wszyscy maja go w dupie, bo gada głupoty XD Jak tu poważnie traktować Michniewicza, jak on od razu jak typowy wieśniak wjeżdża w każdego co pozwoli sobie go skrytykować lub podważyć sposób prowadzenia przez niego drużyny. Często jak najbardziej te uwagi są zasadne. Z tego co mówi wynika, że Lothar to w zasadzie był #!$%@? piłkarz i nic sensownego nie wygrał - odsyłam żeby każdy sobie sprawdził co osiągnął jako piłkarz - https://www.transfermarkt.pl/lothar-matthaus/erfolge/spieler/1527

Jeśli tym wywiadem miał do siebie kogokolwiek przekonać, to mnie jeszcze bardziej zniechęcił do swojej osoby. Jemu ktoś bardzo źle podpowiada, a to w połączeniu z jego zdaje sie charakterem daje mieszankę wybuchową. Jakoś nie da sie go darzyć sympatią patrząc z boku na te wszystkie afery z teraz i tą dawna z numerem 711.
Czesław "Ja wszystko wiem najlepiej" Michniewicz - tak to widze.
#reprezentacja #meczyki #mecz #pilkanozna #kanalsportowy #weszlo #mundial
  • 3
@iksboks: tak jak już pisałem, nie bez powodu gość od 2006, w 9 klubach pod rząd, nie przepracował nawet 2 pełnych sezonów i do żadnego z nich nie wrócił. nawet na warunki Ekstraklasy, to po prostu ewenement i raczej nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

to nawet Sousa, który niby był taki konfliktowy i w ogóle skakał sobie po klubach, pod tym względem wypada korzystniej.
@iksboks: jemu nikt nie podpowiada, on po prostu jest zadufanym knurem. Po wygraniu barażu ze Szwecją w wywiadze nawet nie pogratulował płkarzom a mówił o swoim sukcesie. Z pianą na ustach atakował dziennikarzy. Potem w Kanale Sportowym rechotali ze Stanowskim i rzucali mięsem krytykując tych, którzy mieli czelność mieć wątpliwości w kwestii talentów Czesława. Burak i knur o klasie zerowej.