Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski.
Jak tak sobie przeglądam czasami wykop to zastanawiam się
Na ile ta wizja kobiet jako materialistki, płytkie dziewuchy lecące na Chadów etc to doświadczenie a na ile to przeczytane na blackpilllach, przegrywach i różnych takich tagach rzeczy, które po prostu są powielane?

Nie wiem czy kiedykolwiek przeczytałam tu jakiś post "moja kobieta jest cudowna" bez dopisku " ale " ( ͡º ͜ʖ͡º)

Proszę o w miarę rozsądne odpowiedzi, bez wyzywania mnie najlepiej. Dziękuję :)

#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #zwiazki #tider ? XD #gownowpis wołam też was #przegryw #blackpill chociaż się domyślam jak to się skończy.
  • 21
@lesshope: ze Szmalem to nie wiem, bo ja nie obracałem się w środowiskach dla oskich, ale np. wzrostaki zawsze miały wielokrotnie łatwiej od manletow, wzrost poniżej 180cm w 2 dekadzie XXI wieku, w Europie, to dosłownie kalectwo i za to należałaby się renta jak psu buda
@lesshope:
Jestem podrywaczem, który ponad dwa tysiące razy zagadał do nieznajomej dziewczyny na ulicy. To, że dziewczyny są na maksa wybredne i szukają samca alfa to 100% prawdy.
Nie jestem brzydki (wyglądam przeciętnie), a żeby pójść na randkę z jedną dziewczyną musiałem zagadać ich na ulicy około 25, a na dyskotece.... ponad 50.
Na ile ta wizja kobiet jako materialistki, płytkie dziewuchy lecące na Chadów etc to doświadczenie a na ile to przeczytane na blackpilllach, przegrywach i różnych takich tagach rzeczy


No w gargantuicznej doświadczenia i obserwacja rzeczywistości
Kolorowe czopki po prostu kontestują białorycerskie przekonania i leczą ze spermiarstwa dzięki nim można trzeźwo spojrzeć na relacje międzyludzkie i świadomie zwracać uwagę na pewne rzeczy

@lesshope:
@lesshope: dużo facetów ma tak jak i na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że na takim tinderze np bardzo trudno nam znaleźć pary mimo przeciętnego wyglądu. Kobieta 3/10 będzie mieć w ciągu dnia więcej matchy niż facet 7/10 w tydzień. Nawet były badania robione, że facet 8-9/10 według facetów był 5-6/10 dla kobiet. Ogólnie tinder mocno zaburza nasze mniemanie o kobietach według mnie :/ Trzeba też dodać, że panna nie powie Ci
Na ile ta wizja kobiet jako materialistki, płytkie dziewuchy lecące na Chadów etc to doświadczenie


@lesshope:

Prawda jest taka że wygląd się liczy najbardziej przy znajdywaniu partnera i doświadczenia osobiste to potwierdzają.

Tylko że na wykopie to jest mocno wypaczone, bo powinno być wskazówką nad czym pracować, a nie wymówką żeby nic nie robić.

A to powinno być wałkowane bo jest masa inny sprzecznych informacji, czy wręcz ludzi żerujących na mężczyznach
Nie jestem brzydki (wyglądam przeciętnie), a żeby pójść na randkę z jedną dziewczyną musiałem zagadać ich na ulicy około 25, a na dyskotece.... ponad 50


@podrywacz1: no to i tak masz super statystykę.
Ja żeby się umówić na randkę musiałem zagadać do około 200 kobiet.
I to nie trafiłem nigdy na rówieśniczkę tylko zawsze starsze milfiska się zgadzały jak już, ale gębę mam 3-4/10 tylko więc to dlatego.
@lesshope: Myślę, że co nie co prawdy w tym jest ale przez częstą hiperbolę trudno się w tym odnaleźć. Rozmawiając z innymi kobietami na temat pillów (nie dosłownie ale rzucając twierdzeniami typu kobieta szuka zaradnego faceta, który jest na równi bądź lepszy od niej samej) to potwierdzają mi. Przysł#!$%@?ąc się też rozmową koleżanek potrafię znaleźć pewne analogie do tego co jest wypowiadane na tagach. Z rzeczy, które zostały w mojej pamięci
@lesshope: Pewnie z 50/50 biorąc pod uwagę jak wszystko się wyolbrzymia i że dużo osób zz takich tagów nie trzyma się najlepiej psychicznie więc i posty są przekoloryzowane w ich negatywności