Wpis z mikrobloga

Czyli nie oddaję swojego życia i zdrowia pod rozkazy Dudy.


@zbierski9: czyli jak przyjdą ruscy to bezbronny dasz się wyruchać a potem torturować aż do momentu rozwalenia ci głowy wielkim młotem a potem zabiorą ci mikser i mikrofalę z domu bo nikt nie będzie Polski bronił ?
czyli jak przyjdą ruscy to bezbronny dasz się wyruchać a potem torturować aż do momentu rozwalenia ci głowy wielkim młotem a potem zabiorą ci mikser i mikrofalę z domu bo nikt nie będzie Polski bronił ?


@AstonMilkshake: Rozumiem, że sugerujesz że powinienem poświęcić życie dla miksera, mikrofali? Czy mam poświęcić życie żeby nie stracić życia? Czy może mam poświęcić życie dla społeczeństwa, które nie chce solidarnie bronić Polski i wysyłać na
@Deska_o0: Sprowokuje do działania, jestem pewien. Szybki wzrost emigracji młodych mężczyzn od początku przyszłego roku. Śmiała hipoteza : na decyzji rządu o wysyłaniu na ćwiczenia wojskowe pod przymusem Polska straci więcej zasobów ludzkich niż Ukraina straciła do tej pory żołnierzy na froncie.
@zbierski9: czyli również nie wierzysz w jakiekolwiek protesty? emigracja młodych nie zwiększy się w zauważalnym stopniu, Ci którzy wyjadą i tak by to zrobili, przykre że faceci nie potrafią się zorganizować kiedy na szali jest ich niewolnictwo ¯\_(ツ)_/¯
@Deska_o0: Doba ma 24 godziny. Mam do wyboru poświęcić ten czas na to żeby być konkurencyjny w swojej specjalizacji, lub podzielić ten czas na pół etatu działalności społeczno-politycznej i pół etatu działalności zawodowej. Dla mnie wybór jest prosty, ale będę śledził twoją działalność i za kilka lat zapytam jak ci poszło.
@zbierski9: podejrzewam że nawet za kilkanaście lat będziesz młodszy niż ja obecnie, pytaj o co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
obowiązkowa służba wojskowa odbyta, trwała 11 miesięcy, głównie z tego powodu jestem przeciwny temu przymusowi
@zbierski9: Szwajcaria nie planuje żadnej wojny, a ja nie planuję zmieniać miejsca zamieszkania dopóki nie dostanę obywatelstwa, różnica jest taka że ja tutaj mieszkam, ty o tym fantazjujesz, mi ćwiczenia nie grożą, ty życzysz ich innym, przykre ale przynajmniej widać że polak z krwi i kości
@Deska_o0: Przed pandemią mieszkałem w Zurychu a później w Londynie, wróciłem do Polski na czas pandemii (praca zdalna) i teraz stąd #!$%@?. Ale przynajmniej moje poglądy są spójne z zachowaniem. Z tobą natomiast jest o wiele gorzej, bo ty zagrzewasz do protestów, a nawet cię nie ma w Polsce, co za żenada.